جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

9 دی روز بصیرت و بیعت با ولایت است - نمایش محتوای خبر

 

 

9 دی روز بصیرت و بیعت با ولایت است

9 دی روز بصیرت و بیعت با ولایت است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: 9 دی روز بصیرت و بیعت مردم ایران با ولایت فقیه است.

آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته بوشهر افزود: مردم در روز 9دی با بصیرت و مجاهدت طرحی که دشمن برای براندازی این انقلاب برنامه ریزی کرده بود را خنثی کردند.
وی تصریح کرد: بصیرت به معنی آگاهی است که در همین راستا انسان باید ازجایگاه کشور، منطق انقلاب و صراط مستقیمی که ترسیم شده است آگاه باشد.
امام جمعه بوشهر گفت: در شرایطی که جهان را ظلم و ستم فرا گرفته هر کدام از افراد جامعه مسئولیت بزرگی برعهده دارند که باید از آن آگاه باشند.
صفایی بوشهری افزود: انقلاب اسلامی ایران آمده تا با ایجاد انقلابی مبتنی بر اسلام ناب محمدی (ص) جهان را از تاریکی به سمت نور و روشنایی سوق دهد.
وی بیان کرد: در زمان حاضر به نام حقوق بشر، سر انسان را از تنش جدا می کنند و به نام سازمان ملل ملت ها را نابود می کنند.
امام جمعه بوشهر گفت: در این شرایط مسئولیت انقلاب اسلامی ایران نجات همه سرزمین های اسلامی از این ظلم و بیداد است که برای موفقیت در این راه علاوه بر بصیرت باید مجاهدت نیز وجود داشته باشد.
صفایی بوشهری باتبیریک آغاز سال میلادی به مسیحیان واقعی گفت: امیدواریم در این سال شاهد عدالت و صلح جهانی باشبم.
وی با اشاره به بهره برداری از آبشیرین کن بوشهر گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر از استانهای کم آب کشور است انتظار است مسئولان تنها در تابستان به فکر برطرف کردن مشکل کم آبی نباشند.
امام جمعه بوشهر اظهار کرد: با توجه به کاهش سفره های آب زیرزمینی و بارش های کم مسئولان باید با مدیریت صحیح، احداث آبشیرین کن، بهسازی شبکه آب و ترویج اصلاح الگوی مصرف کمبود های تابستان را جبران کنند.