سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

88.5میلیارد ریال در ساخت منازل مسکونی نیازمندان روستایی استان بوشهر پرداخت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

88.5میلیارد ریال در ساخت منازل مسکونی نیازمندان روستایی استان بوشهر پرداخت شد

88.5میلیارد ریال در ساخت منازل مسکونی نیازمندان روستایی استان بوشهر پرداخت شد

88.5میلیارد ریال در ساخت منازل مسکونی نیازمندان روستایی استان بوشهر پرداخت شد

سرهنگ ذوالفقار عباسی‌فر با بیان اینکه ساخت واحدهای مسکونی ویژه مددجویان روستایی کمیته امداد استان بوشهر از سال گذشته با مشارکت بسیج سازندگی اجرایی شد اظهار داشت: در اجرای طرح مسکن نیازمندان روستایی  بسیج سازندگی با امکانات و تجهیزات وارد این عرصه شد که به موفقیت‌هایی دست یافته است.

وی با بیان اینکه ساخت 621 واحد مسکونی  ویژه نیازمندان روستایی به بسیج سازندگی استان بوشهر واگذار شد خاطر نشان کرد: از  621 واحد مسکونی مددجویان روستایی استان بوشهر تاکنون 295 واحد آن تکمیل، تجهیز و واگذار شده است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه اعتبارات ساخت این واحدهای مسکونی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) پرداخت می‌کند تصریح کرد: برای اجرای  295 واحد مسکونی نیازمندان روستایی استان بوشهر 88.5 میلیارد ریال پرداخت شده است.

عباسی‌فر  با بیان اینکه هزینه ساخت هر واحد مسکونی 30 میلیون تومان است افزود: با توجه به فراهم بودن امکانات و تجهیزات لازم با تامین اعتبارات لازم، واحدهای مسکونی در روستاهای استان بوشهر در کوتاه‌ترین زمان ساخته می‌شود.

وی با تاکید در ساخت این واحدها از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌شود گفت: در ساخت واحدهای مسکونی ویژه نیازمندان روستایی استان بوشهر، از ظرفیت بسیج محلات، پایگاه‌های مقاومت و مددجویان استفاده می‌شود.

رئیس بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر  با تاکید بر تکمیل مابقی واحدهای مسکونی طراحی شده گفت: از 621 واحد مسکونی طراحی شده تاکنون 295 واحد آن تکمیل و مابقی این واحدها که در روستاهای بوشهر، دشتستان، دشتی، دیر، کنگان، عسلویه، جم و گناوه اجراء شده با تامین اعتبارات مورد نیاز  تکمیل و واگذار می‌شود.