سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

420 میلیارد ریال برای نوسازی مدارس فرسوده دشتی نیاز است - نمایش محتوای خبر

 

 

420 میلیارد ریال برای نوسازی مدارس فرسوده دشتی نیاز است

فرماندار دشتی استان بوشهرگفت: برای نوسازی 150 کلاس فرسوده وتخریبی دراین شهرستان 420 میلیارد ریال اعتبار مورد نیازاست.

420 میلیارد ریال برای نوسازی مدارس فرسوده دشتی نیاز است

 

 غلامرضا مهرجو درجلسه شورای آموزش و پرورش بخش کاکی افزود: هم اکنون 47 کلاس فرسوده وتخریبی در مدارس بخش کاکی وجود دارد که نوسازی آنها به 80 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
وی به محدویت ها و مشکلات دولت برای بازسازی و نوسازی مدارس اشاره کرد و ادامه داد: امروز نیازمند مشارکت و همیاری بیشتر همه خیران و نیکوکاران برای نوسازی مدارس فرسوده هستیم.
وی اضافه کرد: خیران در دو سال گذشته 61 میلیارد ریال برای نوسازی و تجهیز مدارس در شهرستان دشتی هزینه کرده اند که رقم بسیار خوبی است.
فرمانداردشتی بیان کرد: در سال گذشته 16 میلیارد ریال نیز از اعتبارات استانی برای نوسازی، تجهیز و تعمیر 12 کلاس درس فرسوده و تخریبی درمدارس بخش کاکی هزینه شده است که سبب بهبود و توسعه زیرساختهای آموزش و پرورش این منطقه محروم استان بوشهر شد.
رئیس آموزش وپرورش منطقه کاکی به برنامه اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان امسال اشاره کرد و افزود: در برنامه های امسال اوقات فراغت 600 دانش آموز درهشت پایگاه و 28 کلاس فرهنگی، هنری، دینی، احکام و قرآن شرکت دارند.
عزیز بردستانی افزود: برنامه های اوقات فراغت از اول تیرماه آغاز و به مدت دو ماه برگزار می شود و در پایان دانش آموزان بی بضاعت و فرهنگیان به اردوهای زیارتی کربلا اعزام می شوند.
بردستانی از توجه ویژه فرماندار دشتی برای تامین اعتبارات عمرانی نوسازی و تجهیز مدارس و فضاهای آموزشی پرورشی بخش کاکی تقدیر کرد.