جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

40درصد اعتبارات عمرانی استان به روستاها اختصاص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

40درصد اعتبارات عمرانی استان به روستاها اختصاص یافت

استاندار بوشهر گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به عمران روستایی داشته است و در این سه سال بیش از 40 درصد اعتبارات عمرانی به روستاهای تخصیص یافته است

40درصد اعتبارات عمرانی استان به روستاها اختصاص یافت

 

 مصطفی سالاری در جمع مردم شهرستان دشتی افزود: عمران و توسعه روستاها باعث رونق و توسعه اقتصادی و اجتماعی خواهد شد و فرصت های شغلی بسیاری ایجاد می شود.
سالاری اضافه کرد: در سال گذشته بیش از 36 هزارتن قیر رایگان برای عمران و توسعه روستاها و آسفالت معابر عمومی در این استان تخصیص یافته که بخش بیشتر این سهمیه قیر رایگان جذب و صرف عمران روستایی استان شده است.
وی ادامه داد: با تلاش دستگاههای اجرایی شهرستان دشتی شاهد افتتاح 100پروژه عمرانی با اعتباری 400 میلیارد ریال در هفته دولت در این شهرستان هستیم که نسبت به سال گذشته رشد بسیارخوبی دارد.
استانداربوشهرگفت: در سال گذشته درتمام روستاهای بالای 500 نفرجمعیت استان بوشهر زمین چمن مصنوعی ورزشی ساخته شده و امسال نیز در همین روستاها زمین والیبال برای توسعه ورزش روستائیان ساخته خواهد شد.
سالاری افزود: تا پایان امسال 13 وزیر به استان بوشهر سفر و وضعیت استان بوشهر و راههای توسعه استان را بررسی می کنند.
وی به افتتاح گمرک لاور ساحلی دشتی پس از 35 سال در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود: راه اندازی گمرک لاور ساحلی باعث توسعه منطقه ساحلی دشتی و اشتغال زایی و رونق تجارت در این شهرستان شده است.