جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

20 میلیاردریال برای ساخت مرکزجامع سلامت شهیداحمدی خورموج هزینه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

20 میلیاردریال برای ساخت مرکزجامع سلامت شهیداحمدی خورموج هزینه شد

20 میلیاردریال برای ساخت مرکزجامع سلامت شهیداحمدی خورموج هزینه شد

20 میلیاردریال برای ساخت مرکزجامع سلامت شهیداحمدی خورموج هزینه شد

دکتر اصغر بحرانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی خورموج با زیربنای 1050 مترمربع در سه‌طبقه ساخته شده است.
وی اضافه کرد: این مرکز شامل واحدهای اداری و خدماتی و چهار واحد پانسیون است که استقرار ملزومات و تجهیزات اداری و بهداشتی درمانی برای بهره‌برداری کامل از این مرکز آغاز شده است.
بحرانی ادامه داد: عملیات محوطه‌سازی و دیوارکشی این مرکز نیز در دست اجراست و پیش‌بینی می‌شود تا پایان آذرماه سال جاری ‌ افتتاح و به بهره‌برداری کامل برسد.
وی اظهار کرد: این مرکز در زمین ‌مرکز سابق مرکز خدمت جامع سلامت شهید الیاس احمدی و در مجاورت مرکز خدمات جامع سلامت دهان و دندان شهرستان دشتی ساخته شده است.
بحرانی،گفت: همچنین عملیات اجرایی احداث مرکز خدمات جامع سلامت مسکن مهر خوموج بااعتبار 10 میلیارد ریال و زیربنای 340 متر آغاز شده و بزودی عملیات اجرایی آن به‌صورت رسمی آغاز خواهد شد.
بجرانی اضافه کرد: با احداث مرکز خدمات جامع سلامت مسکن مهر خورموج زمینه برای خدمت رسانی بهداشتی و درمانی بهتر به بیش از پنج هزار نفر ساکنان مسکن مهر و شهرک بسیجیان خورموج فراهم می شود.
شهر خورموج مزکز شهرستان دشتی با 40 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.