جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

180 میلیارد ریال برای توسعه محورهای ارتباطی شهرستان دشتی هزینه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

180 میلیارد ریال برای توسعه محورهای ارتباطی شهرستان دشتی هزینه شد

- معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دشتی گفت: در یک سال گذشته 180 میلیارد ریال برای توسعه محورهای ارتباطی و بهبود وضعیت ترافیک وحمل ونقل در این شهرستان هزینه شده است.

180 میلیارد ریال برای توسعه محورهای ارتباطی شهرستان دشتی هزینه شد

 

حمید بردستانی افزود: این اعتبار برای تعریض و چهار خطه کردن، بهسازی، نوسازی، اصلاح هندسی و رفع نقاط حادثه خیز و تبدیل چندین آب نما به پل در محورهای ارتباطی اصلی و فرعی و روستایی هزینه شده است .
وی اضافه کرد: پارسال 19 نقطه حادثه خیز در محورهای ارتباطی شهرستان دشتی برطرف شد که نقش مهمی در ایمنی و تسهیل آمد و شد و کاهش تصادف در این محورها داشته است.
وی افزود:در مدت یادشده هفت جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان دشتی برگزار شد که 30 مصوبه داشته است.
بردستانی گفت: با تلاش دستگاه های اجرایی عضو این شورا تاکنون 28 مصوبه شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان دشتی اجرایی شده است.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار دشتی بر ضرورت استقرار پلیس راهور در شهرهای بادوله و کاکی برای کنترل ترافیک و تسهیل در رفت و آمد وسایل نقلیه تاکیدکرد.
بردستانی از شهرداری های شهرستان دشتی خواست پروژه های پیشنهادی شهرداری ها که دارای ماهیت ترافیکی هستند برای تامین اعتبار به کمیته برنامه ریزی شهرستان اعلام کنند.
بردستانی اضافه کرد: شهرداری خورموج برای ترویج فرهنگ ایمنی موتور سیکلت ها 200 کلاه ایمنی بین موتورسیکلت رانان توزیع خواهد کرد.