سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

100درصد روستاهای دیلم در طرح سرشماری اینترنتی شرکت کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

100درصد روستاهای دیلم در طرح سرشماری اینترنتی شرکت کردند

بخشدار مرکزی دیلم گفت : با تمهیدات و برنامه ریزی های بعمل آمده 100 درصد روستاهای بخش مرکزی این شهرستان در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن به شیوه اینترنتی مشارکت کردند.

100درصد روستاهای دیلم در طرح سرشماری اینترنتی شرکت کردند

 

حسن درویشی افزود: مردم این منطقه بنا به وظیفه و عرق ملی و در اجرای فرمان رهبرمعظم انقلاب و رئیس جمهوری باحضور گسترده خود در این طرح یک بار دیگر وفاداری خود را به نظام نشان دادند. 
وی گفت: اجرای این طرح با مشارکت دفاتر آی سی تی روستایی، دهیاران وشوراهای اسلامی و دربرخی ازادارات مرتبط با بخشداری انجام شد. 
بخشدارمرکزی دیلم اظهارداشت: براساس آخرین سرشماری نفوس ومسکن درسال 90 تعدادی از روستاهای این بخش ازخانوار کمتری برخوردار بودند که باتلاش های صورت گرفته دولت تدبیروامید در عمران روستاها بویژه احداث بوستان امید و چمن های ورزشی مصنوعی، توجه به بخش آموزش شاهد بازگشت مردم از شهر به روستا بودیم. 
وی از همکاری و تلاش همه دستگاههای اجرایی، دهیاران، شوراها، دفاتر روستایی در اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس ومسکن تقدیر کرد. 
مهلت ثبت نام اینترنتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن تا ساعت 24 جمعه (سی ام مهرماه) تمدید شده و هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن به روش حضوری آغاز و یک ماه ادامه دارد.