جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

"فرهنگ اصیل اسلامی" در زندگی مردم ترویج یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

"فرهنگ اصیل اسلامی" در زندگی مردم ترویج یابد

امام جمعه بوشهر گفت:فعالیت و خدمات ستاد جشن زیر سایه خورشید مورد توجه مسئولان کشوری قرار گرفته است.

 

 آیت‌الله صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با تبریک سالروز میلاد امام رضا(ع) ویژگی‌های این امام همام را برشمرد و با اشاره به ویژگی‌های افراد مومن اظهار داشت: انسانی مومن است که در وجودش سه خصلت الهی، پیامبری و امامان معصوم(ع) نهفته باشد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر داشتن رویه و روحیه الهی در زندگی اسلامی افزود: حفظ اسرار زندگی مردم، مردم‌داری و شکیبایی در مقابل مشکلات و سختی‌ها از ویژگی‌های مومنان است.
امام جمعه بوشهر با قدردانی از ستاد برگزاری جشن زیر سایه خورشید استان بوشهر تصریح کرد: فعالیت و خدمات ستاد جشن زیر سایه خورشید مورد توجه مسئولان کشوری قرار گرفته است.
صفایی بوشهری دیانت، تدین و ولایت‌مداری مردم استان بوشهر را نتیجه برتر شدن ستاد زیرسایه خورشید استان بوشهر در جهان دانست.
امام جمعه بوشهر با گرامیداشت روز مقاومت اسلامی افزود: تلاش‌ها و مجاهدت‌های تمام مردم در سرزمین‌های اسلامی در مقابله با متجاوزان رژیم اشغال‌گر قدس و مزدوران بیگانه‌ای که در این کشورها حکومت می‌کنند قدردانی می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به موطن خاطر نشان کرد: آزادگان با ایثار و خودگذشتگی و مقاومت در زمان اسارت در مقابل رژیم سفاک بعثی صدام اقتدار ایران اسلامی را نشان دادند.
صفایی بوشهری با قدردانی از خدمات تمامی نهادهای فرهنگی و انقلابی در دهه کرامت بیان کرد: از این نهادها که الحمدالله در دهه کرامت تلاش و فضای استان بوشهر را معنوی کردند قدردانی می‌شود.
امام جمعه بوشهر با تاکید بر رعایت موازین و شئونات اسلامی در تمام لایه‌های جامعه گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب فرهنگ، اصل و اساس نظام اسلامی است و باید اسلامی زندگی کرد و موازین دینی در تمام لایه‌های جامعه مراعات شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ضمن سفارش به تمام مسئولان نسبت به رعایت شئونات اسلامی تاکید کرد: فرهنگ اصیل اسلامی باید در زندگی مردم ترویج یابد که در این راستا برنامه مسئولان باید حفظ فرهنگ شئون اسلامی باشد.