جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

۹ میلیارد ریال به تیم‌های فوتبال استان بوشهر پرداخت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۹ میلیارد ریال به تیم‌های فوتبال استان بوشهر پرداخت شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: مسئولان بوشهر در حل مشکلات تیم‌های ورزشی مشارکت جدی دارند به‌گونه‌ای که در فصل گذشته ۹ میلیارد ریال به تیم‌های فوتبال استان بوشهر پرداخت شد.

۹ میلیارد ریال به تیم‌های فوتبال استان بوشهر پرداخت شد

 

 احمد بهروزیان‌فر در نشست بررسی مشکلات تیم فوتبال ایرانجوان‌، با بیان اینکه بازی‌های فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول کشور از 18 مرداد ماه آغاز می‌شود، اظهار داشت: با  توجه به اینکه در آستانه بازی‌های لیگ دسته اول قرار داریم بررسی و برطرف‌شدن مشکلات تیم‌ ایرانجوان بوشهر مورد توجه قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه در فصل گذشته تیم‌های ورزشی مورد حمایت استاندار بوشهر قرار گرفتند، تصریح کرد: اگر در فصل گذشته استاندار بوشهر در حمایت از تیم‌های فوتبال شاهین و ایرانجوان بوشهر ورود نمی‌کرد مشکلات این دو تیم بیش از این می‌شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه تیم‌های شاهین و ایران‌جوان دارای اسپانسر هستند گفت: بر اساس برنامه ریزی و با هماهنگی باشگاه‌ها، دو تیم شاهین و ایران‌جوان بوشهر تحت پوشش شهرداری و شورای اسلامی بوشهر قرار گرفتند.
بهروزیان‌فر با بیان اینکه استاندار بوشهر به وعده‌هایی که به تیم‌های ورزشی داده بود عمل کرد، گفت: در فصل گذشته 5 میلیارد ریال در 2 نیم فصل با حمایت استاندار بوشهر به تیم ایرانجوان بوشهر پرداخت شد هر چند هزینه‌های این تیم بیش از این میزان است.
وی با اشاره به اینکه امسال از تیم‌های ورزشی حمایت می‌شود گفت: در مجموع سال گذشته حدود 9 میلیارد به تیم‌های فوتبال استان بوشهر کمک شد که این مهم با عنایت و حمایت استاندار بوشهر محقق شد که این حمایت‌ها امسال ادامه می‌یابد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه زیرساخت‌های ورزشی استان بوشهر بهبود یافته است گفت: در 1.5 سال گذشته 250 زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرا شد که نقش مهمی در توسعه زیرساخت‌های ورزشی دارد.
بهروزیان‌فر با بیان اینکه اختلافات موجود در باشگاه ورزشی ایرانجوان بوشهر مشکلات این باشگاه را افزایش داده است افزود: متاسفانه اختلافاتی که در بین مسئولان باشگاه ورزشی ایرانجوان بوشهر وجود دارد، مشکلات این باشگاه را افزایش داده و این در حالی است که هواداران این تیم انتظار دارند مشکلات این تیم برطرف شود.