جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۹۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

۹۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد‌

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: در ۴ ماه نخست امسال ضمن متلاشی شدن ۶۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر ۹۵۰ کیلوگرم مواد افیونی مخدر از آنان کشف شده است.

۹۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد‌

سردار حیدر عباس‌زاده با اشاره به برقراری امنیت در استان بوشهر اظهار داشت: مردم، مسئولان و مراکز علمی و دانشگاهی در تامین امنیت نقش مهمی دارند.

وی با تاکید بر مقابله با قاچاقچیان افزود: در 4 ماه نخست امسال یک‌هزار و 279 فقره پرونده کالای قاچاق در استان بوشهر تشکیل شده که در مقابله با قاچاقچیان 526 نفر دستگیر و 456 خودرو توقیف شده است.
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به افزایش کشفیات کالای قاچاق در استان بوشهر گفت: کشفیات قاچاق در استان بوشهر به ارزش یک‌هزار میلیارد ریال 63 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دارد.
عباس‌زاده با اشاره به کشف 950 کیلوگرم مواد مخدر گفت: در 4 ماه نخست امسال 950 کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف و 63 باند تهیه و توزیع مواد نیز متلاشی شده است.
وی از اجرای طرح پاکسازی محلات از معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر خبر داد و افزود: بیش از 400 طرح مقابله با معتادان و مواد فروشان در استان در 4 ماه نخست امسال اجرا شده که  در جریان آن 125 خودرو و موتور سیکلت توقیف شده است.