سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان گناوه کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان گناوه کشف شد

فرمانده انتظامی بوشهر گفت: با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با شناسایی سوداگران مرگ از یک دستگاه خودروسواری در گناوه ۹۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد

۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان گناوه کشف شد

 

 سردار حیدر عباس‌زاده با بیان اینکه سوداگران مرگ جایگاه امنی در استان بوشهر ندارند اظهار داشت: این استان در خشکی و دریا جایگاهی برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر نیست چراکه چشمان تیزبین پلیس با تلاش شبانه‌روزی اجازه هیچگونه فعالیتی به این افراد نمی‌دهد.
وی از کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر درگناوه خبرداد و تصریح کرد: بعداز ظهر امروز یک سوداگر حرفه‌ای مواد مخدر هنگامی که قصد داشت 90کیلوگرم تریاک را با یک دستگاه خودرو از جاده گناوه انتقال دهد، شناسایی و دستگیر شد.
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به اشراف اطلاعاتی پلیس از فعالیت سوداگران مرگ افزود: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر سبب  شناسایی مسیر حرکتی یک دستگاه خودرو "پیکاب" حامل موادمخدر از حوزه استحفاظی استان شد.
عباس‌زاده با بیان اینکه قاچاقچیان همواره در رصد پلیس استان بوشهر هستند، خاطرنشان کرد: این قاچاقچی 30ساله موادمخدر درحالیکه به‌طور کامل در رصد اطلاعاتی و عملیاتی پلیس قرار داشت هنگامی که در مسیر گناوه به دیلم در حرکت بود فرمان عملیات به یگان‌های پلیس صادر شد.
وی افزود: یگان‌های پلیس مبارزه بامواد مخدر، آگاهی و اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان گناوه در یک اقدام هماهنگ خودرو این سوداگر مرگ را محاصره و قبل از هرگونه عکس‌العملی وی رامتوقف کردند.
به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر در بازرسی دقیق از خودرو این فرد حدود 90کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در چند نقطه خودرو جاسازی شده بود کشف و خودرو حامل مواد نیز توقیف شد.