جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

۹۰ میلیارد ریال برای اجرای درمانی تنگستان تخصیص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

۹۰ میلیارد ریال برای اجرای درمانی تنگستان تخصیص یافت

۹۰ میلیارد ریال برای اجرای درمانی تنگستان تخصیص یافت

۹۰ میلیارد ریال برای اجرای درمانی تنگستان تخصیص یافت

 

فرماندار تنگستان گفت: در راستای طرح تحول نظام سلامت، ضمن راه‌اندازی پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای، مراکز درمانی تنگستان با ۹۰ میلیارد ریال اعتبار مجهز شد.

غلامرضا ترک‌زاده در بررسی روند اجرایی فاز دوم بیمارستان اهرم تنگستان با بیان اینکه ضریب اشغال تخت در این بیمارستان افزایش یافته است اظهار داشت: اکنون افزون بر 85 درصد تخت‌های بیمارستان تنگستان اشغال است و این در حالی است که قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت کمتر از شش درصد تخت بیمارستان اشغال بود.

وی با اشاره به راه‌اندازی فاز دوم بیمارستان اهرم در آینده نزدیک خبرداد و گفت: فاز دوم بیمارستان امام حسین(ع) اهرم در زمینی به مساحت 2 هزار و 600 متر مربع اجرا شده که نیمه نخست امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه فاز دوم بیمارستان اهرم دارای بخش‌های مختلف درمانی و تشخیصی است تصریح کرد: بخش‌های اورژانس، کلنیک درمانی، جراحی، زنان و زایمان  وهتل‌لینگ در فاز دوم بیمارستان اهرم راه‌اندازی می‌شود.

ترک‌زاده با بیان اینکه بخش‌های مراقبت‌های ویژه قلب و مغز و اعصاب تکمیل شده است گفت: بخش‌های ICU و CCU با اعتباری 30 میلیارد  ریال  ساخته شده که در هفته نخست خرداد ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه این دو بخش به تجهیزات جدید رادیولوژی وسونو گرافی مجهز می‌شود گفت: این وسائل تشخیصی درمانی خریداری شده  و به‌زودی در بیمارستان اهرم نصب و راه اندازی می‌شود.

فرماندارتنگستان از تخصیص90 میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های درمانی تنگستان  خبرداد و بیان کرد: در راستای طرح تحول نظام سلامت، ضمن راه‌اندازی پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای، مراکز درمانی تنگستان با 90 میلیارد ریال اعتبار مجهز شد.