سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

۹۰ درصد پروژه بزرگراه دیلم - گناوه تا پایان امسال تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۹۰ درصد پروژه بزرگراه دیلم - گناوه تا پایان امسال تکمیل می‌شود

فرماندار شهرستان دیلم گفت: پروژه بزرگراه دیلم به گناوه از مهم‌ترین طرح‌های این شهرستان است که تا پایان امسال ۹۰ درصد آن تکمیل و زیر بار ترافیک می‌رود.

۹۰ درصد پروژه بزرگراه دیلم - گناوه تا پایان امسال تکمیل می‌شود

 

حسن اسماعیلی در نشست شورای اداری شهرستان دیلم با بیان اینکه امنیت در این شهرستان از وضعیت مطلوبی برخوردار است اظهار داشت: دیلم دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه اقتصاد، تجارت و گردشگری دارد که این مهم سبب شده که بیشترین گردشگر در خود جای دهد.
وی با بیان اینکه رسالت مسئولان خدمت بی منت به مردم است افزود: توجه به مطالبات مردم یکی از رسالت‌های مهم مسئولان است که طرح‌های تدوین شده بر اساس مطالبات مردم و حل مشکلات آنان است.
فرماندار شهرستان دیلم با بیان اینکه سیاست‌های دولت یازدهم تعاملی در راستای حل مشکلات جامعه است افزود: بر اساس نیازهای جامعه برنامه‌ها تدوین و اجرایی می‌شود.
اسماعیلی با اشاره به بدهی برق مصرفی مدارس در شهرستان دیلم تاکید کرد: مدیریت برق این شهرستان درهیچ صورتی برق مدارس قطع نکند.
وی اجرای طرح بزرگراهی دیلم به گناوه را یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به بوشهر دانست و افزود: پروژه بزرگراه دیلم به گناوه از مهم‌ترین طرح‌های این شهرستان است که تا پایان امسال 90 درصد آن تکمیل و زیر بار ترافیک می‌رود.
فرماندار دیلم با تاکید برانعکاس اخبار و عملکردها دستگاه‌های اجرایی در خدمات‌رسانی به مردم افزود: در هفته دولت امسال پروژه‌های مهمی در شهرستان دیلم افتتاح و مورد بهره‌بردازی قرار می‌گیرد.
رئیس شورای حل اختلاف استان بوشهر نیز با بیان اینکه عدالت در دستگاه قضا امنیت می‌آورد، اظهار داشت: یکی از مهمترین وظیفه و مسئولیت در قوه قضائیه رسیدگی به پرونده است و کار در این دستگاه شلوغ و باید با حساسیت و در نظر گرفتن خداوند باشد. تمام حقوقی که در قانون اساسی پیش بینی شده باید در امر قضاوت رعایت شود و یک بازرسی عادلانه و منصفانه داشته باشیم.
صداقت سرلوحه کار قضات را اجرای عدالت خواند و تاکید کرد: دادستان به‌عنوان نماینده جامعه برای احیای حق مردم دفاع می‌کند. باتوجه به نقش دستگاه قضایی و ماهیت آن مردم از این دستگاه در گام نخست اجرای عدالت حق را خواستارند.
 
در این نشست از خدمات سید فخرالدین هاشمی دادستان دیلم در رسیدگی به امور قضایی شهرستان تقدیر و حسین بازدرهوا به عنوان دادستان جدید شهرستان معرفی شد.