جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

۹۰ بوستان روستایی در استان بوشهر افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۹۰ بوستان روستایی در استان بوشهر افتتاح می‌شود

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری بوشهر گفت: همزمان با هفته دولت ۹۰ بوستان روستایی در استان بوشهر که به امکانات و پارکی، ورزشی و رفاهی مجهز است افتتاح می‌شود.

۹۰ بوستان روستایی در استان بوشهر افتتاح می‌شود

 

کاظم مرادی در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های عمران روستایی استان بوشهر با بیان اینکه زیرساخت‌های عمران روستایی در استان بوشهر افزایش یافته اظهار داشت: با اجرای طرح‌های 500 و 1000، روستاهای استان بوشهر به فضای ورزشی مینی‌فوتبال چمن مصنوعی مجهز شدند.
وی با بیان اینکه ساخت زمین‌های مینی فوتبال نقش مهمی در توسعه ورزش روستاها دارد، گفت: اجرای این طرح‌ها ضمن اینکه زمینه نشاط جوانان و نوجوانان در روستاها فراهم می‌کند ماندگاری روستائیان در روستا در پی دارد.
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری بوشهر با اشاره به راه‌اندازی بوستان‌های امید روستایی تصریح کرد: با اجرای طرح‌های بوستان روستایی اکنون 90 بوستان در استان بوشهر تکمیل و در هفته دولت افتتاح می‌شود.
مرادی با اشاره به اینکه بوستا‌ن‌ها با امکانات لازم رفاهی، تفریحی، پارکی و ورزشی مجهز هستند، گفت: در همین راستا نخستین کارگاه آموزشی نحو نصب، نگهداری و تعمیرات تجهیزات پارکی بوستان‌های روستایی در استان بوشهر برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در تمام روستاهای استان بوشهر طرح بوستان روستایی اجرایی می‌شود گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده بخشی از بوستان‌های روستایی در ایام هفته دولت و دهه فجر افتتاح و در اختیار روستائیان این استان قرار می‌گیرد.
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری بوشهر با اشاره به اینکه امسال گام‌های موثری در عمران و آبادانی روستاها برداشته می‌شود افزود: امید است گام‌های موثری در روستاها با برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعدد برای بالا بردن سطح فنی و مدیریتی دهیاران روستاهای استان بوشهر برداشته شود.