سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

۸ پرو‌ژه‌‌ بزرگراهی استان بوشهر با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۸ پرو‌ژه‌‌ بزرگراهی استان بوشهر با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء تکمیل می‌شود

۸ پرو‌ژه‌‌ بزرگراهی استان بوشهر با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء تکمیل می‌شود

۸ پرو‌ژه‌‌ بزرگراهی استان بوشهر با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء تکمیل می‌شود

 

استاندار بوشهر گفت: ۸ پروژه بزرگراهی در استان بوشهر در دست اجرا‌ست که با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا بخشی از آنها امسال تکمیل و بهره‌برداری می‌رسد.

 مصطفی سالاری در نشست با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در بوشهر با بیان اینکه  بزرگراه دیر به بوشهر دارای پیشرفت بالایی است اظهار داشت: برای تسریع در ساخت این پروژه وزارت نفت 56 میلیارد تومان مصوب کرده که بخش عمده‌ای از قطعات این محور تکمیل می‌شود.

وی با بیان اینکه  ساخت بزرگراه اهرم به برازجان تسریع می‌یابد بیان کرد: برای این محور 25 میلیارد تومان مصوب و ابلاغ شده که روند اجرایی آن امسال تسریع می‌یابد.

استاندار بوشهر بااشاره به اجرای طرح آبرسانی  سیراف به جم گفت: اجرای این طرح که با مشارکت قرارگاه سازندگی انجام می‌شود روند ساخت آن مطلوب است.

سالاری با بیان اینکه مسئله صدرا مهم‌ترین مشکل این استان است بیان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده با رونق صدرا بسیاری از مشکلات این حوزه برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت صدرا دارای ظرفیت بالایی در حوزه ساخت کشتی و سازه‌های پارس جنوبی است افزود: همه باید تلاش کنند تا مشکلات شرکت صدرا برطرف شود.

استانداربوشهر با تاکید بر تکمیل پروژه‌های بزرگراهی استان بوشهر گفت: تمام پروژه‌هایی که با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در حال اجرا‌ست روند اجرایی مطلوبی دارد که بخشی از این پروژه‌ها امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

سالاری با اشاره به  اینکه کشاورزی یکی از ظرفیت‌های مهم استان بوشهر گفت: برای بهبود طرح‌های کشاورزی به ویژه در حوزه نخیلات طرح اصلاح شیوه آبیاری اجرایی شده که با تکمیل آن زمینه رونق این بخش فراهم می‌شود.