سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

۸ نمایشگاه و فروشگاه بهاره در استان بوشهر راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۸ نمایشگاه و فروشگاه بهاره در استان بوشهر راه‌اندازی شد

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: در راستای تامین مایحتایج مردم استان بوشهر در آستانه نوروز با قیمت مناسب ۸ نمایشگاه و فروشگاه بهاره در استان بوشهر راه اندازی شد.

۸ نمایشگاه و فروشگاه بهاره در استان بوشهر راه‌اندازی شد

 

 سید حسین حسینی محمدی در نشست با خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر ایجاد نمایشگاه بهاره در شهرهای استان بوشهر اظهار داشت: تامین کالاها و مایحتاج عمومی شهروندان در ایام پایانی سال هدف اصلی برپایی نمایشگاه بهاره به شمار می‌رود.
وی با تاکید برنقش نمایشگاه بهاره در تامین نیازهای مردم افزود: شهروندان می‌توانند کالاهای مصرفی خود را با قیمت مصوب از این نمایشگاهها تهیه کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: در راستای تامین مایحتایج مردم استان بوشهر در آستانه نوروز با قیمت مناسب 8 نمایشگاه و فروشگاه بهاره در  استان بوشهر راه اندازی شد.
حسینی محمدی با بیان اینکه از 14 اسفند امسال  8 نمایشگاه و فروشگاه بهاره در سطح استان بوشهر دایر شده خاطر نشان کرد: عمده هدف برپایی نمایشگاه و فروشگاه بهاره حضور تولیدکنندگان و شرکتهای پخش استان  است که با توجه به کمبود واحدهای عرضه کننده اقلام مورد نیاز مصرف خانوارها، تامین می‌شود.
وی با بیان اینکه از اوائل اسفند به مدت 2 ماه گشت‌های مشترک بازرسی  حضور دستگاههای مربوطه بر بازار نظارت می‌کنند.
حسینی محمدی تاکید کرد: قیمت کالاهای عرضه شده در نمایشگاه بهاره مصوب سازمان صنعت، معدن و تجارت و مورد تایید کارشناسان است که در جریان برگزاری نمایشگاه نظارت جدی بر عرضه محصولات می‌شود.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از توزیع 450 تن سیب و پرتقال برای تنظیم بازار میوه شب عید در استان بوشهر خبرداد و  گفت: 100 تن سیب و 350 تن پرتقال برای تنظیم بازار میوه شب عید در این استان توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه محموله سیب به استان انتقال یافته و پرتقال نیز در حال حمل به استان بوشهر است  افزود: در صورت کمبود، سازمان تعاونی روستایی آمادگی تامین پرتقال استان بوشهر به میزان 500 تن دارد.