سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

۸ فضای ورزشی در گناوه تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۸ فضای ورزشی در گناوه تکمیل می‌شود

۸ فضای ورزشی در گناوه تکمیل می‌شود

۸ فضای ورزشی در گناوه تکمیل می‌شود

 

سرپرست فرمانداری گناوه گفت: برای تأمین فضاهای مورد نیاز ورزشکاران شهرستان گناوه امسال ۸ فضای ورزشی مینی فوتبال چمن مصنوعی این شهرستان تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

سیدعلی پاک نژاد با بیان اینکه ورزشکاران این شهرستان دارای مدال‌های بین‌المللی و ملی هستند اظهار داشت: با توجه به استعدادهای درخشان ورزشی در این شهرستان نیاز است فضاها و تجهیزات مورد نیاز ورزشکاران تامین شود.

وی بر ضرورت توسعه ورزش‌های همگانی در گناوه تاکید کرد و گفت: تشویق مردم و ایجاد شرایط لازم برای پرداختن به ورزش‌های همگانی از موثرترین راه‌ها برای افزایش نشاط و شادابی در جامعه و جلوگیری از بروز بیماری‌های عصر جدید است.

پاک‌نژاد، توجه و پرداختن به ورزش قهرمانی بسیار با اهمیت دانست و افزود: امروز شهرستان گناوه در سطح کشور با ورزشکاران افتخارآفرینش شناخته شده است.

سرپرست فرمانداری گناوه، اتکا به کمک‌های دولتی را از ضعف‌های طرح‌های ورزشی  دانست و تصریح کرد: با جذب حمایت‌های بخش خصوصی می‌توان بخش زیادی از مشکلات موجود را برطرف کرد.

پاک نژاد تصمیمات شورای ورزش را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید ضمن حضور جدی و موثر در جلسات این شورا نسبت به نحوه اجرای مصوبات این نشست‌ها پاسخگو باشند.

وی از تکمیل زمین‌های ورزشی نیمه تمام در گناوه خبرداد و بیان کرد: برای تامین فضاهای مورد نیاز ورزشکاران شهرستان گناوه امسال 8 فضای ورزشی مینی فوتبال چمن مصنوعی این شهرستان تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری گناوه نیز بر ضرورت پیگیری جدی‌تر دستگاه‌های اجرایی برای بهره برداری از طرح‌های ورزشی تاکید کرد.

حمزه مسعودی‌نیا گفت: بهره برداری از خوابگاه ورزشکاران از نیازهای ضروری ورزش شهرستان است که باید با جدیت بیشتری دنبال شود.

وی اختصاص سهمیه احداث 8 چمن مصنوعی به گناوه را از گام‌های موثر دولت تدبیر و امید برای اعتلای ورزش شهرستان برشمرد و گفت: ضروری است شهرداری با عزمی جدی نسبت به احداث این پروژه های مهم اقدام کند.