جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

۸۵ سازه آبخیزداری شهرستان جم افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۸۵ سازه آبخیزداری شهرستان جم افتتاح می‌شود

۸۵ سازه آبخیزداری شهرستان جم افتتاح می‌شود

۸۵ سازه آبخیزداری شهرستان جم افتتاح می‌شود

فتح‌الله نوروزی صبح امروز در نشست بررسی روند اجرایی طرح‌های آبرسانی به شهرستان جم به پروژه آبشیرین‌کن سیراف - جم پرداخت و با تاکید بر تسریع  تکمیل این پروژه مهم و استرتژیک اظهار داشت: خط انتقال طرح آب شیرین‌کن به جم در مسیر خوبی قرار دارد و طبق برنامه زمان بندی تا پایان آبان ماه امسال این خط انتقال به اتمام می‌رسد.

وی با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه آب شیرین‌کن سیراف به جم خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی قرار است تا پایان امسال در فاز نخست پروژه آب شیرین‌کن سیراف به جم به حجم ، 10 هزار مترمکعب تحویل شود.

فرماندار شهرستان جم با اشاره به  حجم آب‌شیرین‌کن سیراف-جم تصریح کرد: ظرفیت تاسیسات آب شیرین‌کن جم، 30 هزار مترمکعب است که به صورت مرحله‌ای در اختیار آبفای شهرستان جم قرار  می‌گیرد.

نوروزی به پروژه آبخیزداری شهرستان جم پرداخت و با بیان اینکه پروژه بزرگ آبخیزداری جم دومین مصوبه سفر استانی هیئت دولت با همکاری وزارت نفت در حال اجراست افزود: تاکنون 2 فاز این پروژه با اعتبار 25 میلیارد تومان و تعداد 140 سازه به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به افتتاح پروژه آبخیزداری جم در هفته دولت گفت: فاز دوم این پروژه با 85 سازه در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

فرماندار شهرستان جم با اشاره به طرح آبرسانی مناطف مختلف شهری و روستایی جم از سد باغات خاطر نشان کرد: سد سرچشمه  باغان به عنوان یکی از پروژه‌های مهم و ملی شهرستان جم  با پیشرفت 13 درصدی در حال اجراست.

نوروزی بیان کرد: عملیات اجرایی تصفیه خانه  این سد با همکاری شرکت پالایش گاز فجر جم با اعتبار 80 میلیارد تومان به زودی آغاز می‌شود.