جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

۸۲۰ برنامه قرآنی در ماه مبارک رمضان در استان بوشهر اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۸۲۰ برنامه قرآنی در ماه مبارک رمضان در استان بوشهر اجرا می‌شود

۸۲۰ برنامه قرآنی در ماه مبارک رمضان در استان بوشهر اجرا می‌شود

۸۲۰ برنامه قرآنی در ماه مبارک رمضان در استان بوشهر اجرا می‌شود

 

مدیر امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: در ایام ماه مبارک رمضان ۸۲۰ برنامه قرآنی با مشارکت موسسات، خانه‌ها و مراکز قرآنی در زمینه‌های محفل قرآن، روان و روخوانی، ترتیل و تفسیر تخصصی قرآن برگزار می‌شود.
عبدالحسین ناصری با تبریک ماه مبارک رمضان با بیان اینکه سالانه 20 هزار نفر در کلاس‌های موسسات قرآنی استان بوشهر آموزش می‌بینند، اظهار داشت: 275 موسسه و خانه قرآن در شهرها و روستاهای استان بوشهر راه‌اندازی شده که سالانه 20 هزار نفر در زمینه‌های مختلف آموزش می‌دهند.
وی با بیان اینکه این قرآن‌آموزان در زمینه‌های حفظ، روان و روخوانی آموزش می‌بینند گفت: فعالیت‌های تخصصی قرآن آموزی در سایر نقاط استان بوشهر ایجاد شده است.
مدیر امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر با اشاره به برنامه‌های ماه مبارک رمضان در استان بوشهر تصریح کرد: در ایام ماه مبارک رمضان 820 برنامه قرآنی با مشارکت موسسات، خانه‌ها و مراکز قرآنی در زمینه‌های محفل قرآنی، روان و روخوانی، ترتیل و تفسیر تخصصی قرآن برگزار می‌شود.
ناصری افزود: در این راستا 275 محفل قرآنی، 200 کلاس رو و روان‌خوانی، 45 جلسه تفسیر تخصصی و 300 جلسه تفسیر عمومی قرآن مجید برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اعتبارات موسسات قرآنی استان بوشهر خاطر نشان کرد: 5 میلیارد ریال برای تجهیز موسسات و خانه‌های قرآن تخصیص یافته که در اختیار مدیران این مراکز قرآنی قرار داده شده است.