جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

۸۰ میلیارد ریال برای طرح گازرسانی کنگان تخصیص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

۸۰ میلیارد ریال برای طرح گازرسانی کنگان تخصیص یافت

۸۰ میلیارد ریال برای طرح گازرسانی کنگان تخصیص یافت

۸۰ میلیارد ریال برای طرح گازرسانی کنگان تخصیص یافت

 

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: برای اجرای طرح‌های گازرسانی به شهرک‌های نفت و گاز ، قائم، ایثار، فرهنگیان و معلم در شهرستان کنگان به طول ۵۰ کیلومتر ۸۰ میلیارد ریال تخصیص یافت.
 غلامعباس حسینی  در بررسی روند اجرایی طرح‌های گازرسانی به شهرستان کنگان با بیان اینکه ضریب نفوذ گاز در شهرستان کنگان تکمیل شد اظهار داشت: طرح‌های گازرسانی به شهرها و روستاهای کنگان تکمیل شد و اکنون 3 شهر و 9 روستا دراین شهرستان به شبکه سراسری گاز متصل شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه شهرک‌های  مستقر در شهرستان کنگان امسال به شبکه گازرسانی متصل می‌شوند گفت: برای اجرای طرح‌های گازرسانی به شهرک‌های نفت و گاز ، قائم، ایثار، فرهنگیان  و معلم در شهرستان کنگان به طول 50 کیلومتر 80 میلیارد ریال تخصیص یافت.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر افزود: عملیات شبکه گذاری، ایجاد ایستگاه‌های گاز و نصب انشعابات در کنگان از سال 1385 اجرا شده و امسال با گازرسانی به شهرک‌های یاده طرح گازرسانی به شهرستان کنگان تکمیل می‌شود.
حسینی از اجرای 370 کیلومتر شبکه گازرسانی به شهرها و روستاهای کنگان خبرداد و گفت: به منظور گازرسانی به شهرها و روستاهای  شهرستان کنگان در مجموع  270 کیلومتر شبکه شهری و 100 کیلومتر شبکه گازرسانی روستایی اجرا شده است.
وی با بیان اینکه 11 هزار مشترک شهری و روستایی در شهرستان کنگان از گاز طبیعی استفاده می‌کنند گفت: امسال برای طرح‌های گازرسانی 750 میلیارد ریال تخصیص یافت که بهره‌مندی شهرها و روستاهای استان بوشهر از شبکه گازرسانی به بالای 90 درصد افزایش می‌یابد.
 
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر به ایستگاه‌های CNG  در شهرستان کنگان پرداخت و افزود: دراین شهرستان، گازرسانی به 4 ایستگاه CNG  تدوین و اجرایی شده که نقش مهمی در تامین سوخت خودروها دارد.