جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان دشتی پرداخت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان دشتی پرداخت شد

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دشتی گفت: ۷ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال وام اشتغال به مددجویان کمیته امداد شهرستا دشتی در سه ماه نخست امسال پرداخت شده است .

۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان دشتی پرداخت شد

 

 احمد رضا بحرینی  در نشست بررسی اجرای طرح‌های نیکوکاری در دشتی با بیان  اینکه از ظرفیت نیکوکاران در عرصه‌های مختلف استفاده می‌شود اظهار داشت: 3مرکز نیکوکاری  فعال دشتی با مشارکت خیران در رسیدگی به نیازمندان محلات مختلف نقش مهمی دارد و با استفاده از ظرفیت نیکوکاران و خیران محله‌ها و مساجد اقدام به جذب کمکهای مردمی می‌شود.
وی با اشاره وجود دو مرکز نیکوکاری در شهر خورموج و یک مرکز در شهر کاکی افزود : در سه ماهه نخست امسال ، خیران و نیکوکاران محله‌ها 770میلیون ریال از طریق این مراکز به نیازمندان کمک کرده‌اند.
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دشتی تاکید کرد: مراکز نیکوکاری آمادگی دارند تا کمک‌های نیکوکاران و خیران را با هماهنگی هیئت امنا مساجد محله‌ها بدست نیازمندان برسانند.
وی با بیان اینکه  851میلیون ریال صدقه توسط مردم این شهرستان دشتی جمع‌آوری شده گفت:این مبلغ از صندوق‌های صدقات خانگی، معابر عمومی و ادارات و شرکت‌ها دریافت و تمام آنها  صرف خدمات رسانی به مددجویان نیازمند تحت حمایت می‌شود.
وی با اشاره به پرداخت 84میلیون ریال خدمات موردی ویژه به 30  نفر از افراد تحت حمایت، عنوان کرد: کمیته امداد دشتی از خیران برای خدمت رسانی به ایتام و نیازمندان یاری می‌طلبد.
مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دشتی با اشاره به پرداخت وام‌های اشتغال‌زایی به مددجویان تصریح کرد:  در سه ماهه نخست امسال 7 میلیارد و 330 میلیون ریال وام اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت این کمیته پرداخت شده است .
بحرینی با اشاره به این که اشتغال خانواده‌های تحت حمایت نخستین اولویت این نهاد است خاطر نشان کرد: در سه ماهه نخست امسال تعداد 42 فقره وام خوداشتغالی به افراد تحت حمایت برای ایجاد کار و کسب در زمینه‌های دامداری،  فرش دستبافت ، مغازه پرداخت شده  است.
وی از پرداخت 43 فقره وام کارگشایی ضروری به مددجویان خبرداد و تصریح کرد: به میزان هشت 138میلیون ریال وام کارگشایی به افراد تحت پوشش پرداخت شده که صرف موارد ضروری زندگی از قبیل تهیه وسایل خانگی و سایر مشکلات خانواده‌های مددجو شده است .