جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۷۷۳ دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق در استان بوشهر توقیف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۷۷۳ دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق در استان بوشهر توقیف شد

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: مبارزه با قاچاق و مقابله با فعالیت قاچاقچیان از اولویت‌های پلیس استان بوشهر است به‌گونه‌ای که با توقیف ۷۷۳ دستگاه خودرو، ۱۲۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

۷۷۳ دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق در استان بوشهر توقیف شد

سردار حیدر عباس‌زاده  با اشاره به اینکه هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر برای حمل قاچاق کالا برای قاچاقچیان امن نیست، اظهار داشت: با تشکیل کمیته‌ها و ستادهای مبارزه با قاچاق در فرماندهی انتظامی استان بوشهر تمامی نقاط این استان تحت اشراف و رصد عملیاتی پلیس قرار دارد به‌گونه‌ای که  استان بوشهر برای قاچاقچیان ناامن شده است.

وی با اشاره به اینکه کالاهایی که دارای پروانه گمرکی و اسناد معتبر نباشند قاچاق محسوب می‌شوند، تصریح کرد: پلیس در مبارزه با قاچاق هیچ اغماضی نمی‌کند و به‌شدت با قاچاق کالا و قاچاقچیان برخورد قاطع می‌شود.
رئیس پلیس استان بوشهر از متلاشی شدن باندهای حرفه‌ای قاچاق در استان بوشهر خبرداد و افزود: پلیس استان بوشهر در نیمه نخست امسال بیش از 16 باند فعال و حرفه‌ای در زمینه کالای قاچاق شناسایی و منهدم کرده است.
عباس‌زاده از برخورد با باندهای سازمان یافته قاچاق در استان بوشهر خبرداد و گفت: در نیمه نخست امسال کشف کالای قاچاق نسبت به‌مدت مشابه سال قبل از رشد 2.5 برابری مواجه شده که نشان از توجه مقابله با کالای قاچاق با فعالیت شبانه‌روزی است.
وی با اشاره به اینکه در نیمه نخست امسال بیش از 1200 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شده است، افزود: ارزش کالاهای قاچاق کشف شده نسبت به مدت مشابه پارسال 162 درصد افزایش یافته است.
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به اینکه در 6 ماه امسال بیش از یک‌هزار و 500 نفر به جرم حمل کالای  قاچاق دستگیر شده‌اند تصریح کرد:  در نیمه نخست امسال 773 دستگاه خودرو  حامل کالای قاچاق  در استان بوشهر توقیف شده است.