جهش تولید | دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹

۷۳۰ مبلغ و مبلغه استان بوشهر به مناطق مختلف استان اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۷۳۰ مبلغ و مبلغه استان بوشهر به مناطق مختلف استان اعزام شدند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برای تبیین قیام عاشورای حسینی در ایام ماه محرم ۷۳۰ مبلغ و مبلغه استان بوشهر به نقاط مختلف اعزام شدند.

۷۳۰ مبلغ و مبلغه استان بوشهر به مناطق مختلف استان اعزام شدند

 

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی در همایش طلایه‌داران تبلیغ شهرستان بوشهر با تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و با تاکید بر نقش مهم مبلغان در تبیین قیام عاشورا  اظهار داشت: مبلغان با حضور در مجالس و محافل ماه محرم و عزاداری‌های حضرت امام حسین(ع) در انجام رسالت خود تلاش می‌کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تاکید بر لزوم تشریح معضلات و آسیب‌های اجتماعی توسط مبلغان دینی گفت: تبیین شعار امسال نیز باید توسط مبلغان انجام شود.
سروستانی با اشاره به مسئولیت‌های مبلغان مذهبی، امر به معروف و نهی از منکر را نخستین محور فعالیت آنها دانست و این فریضه را همان مسیر حضرت امام حسین علیه السلام عنوان کرد.
وی تبیین گفتمان انقلاب را محور دوم خواند و افزود: ضرورت دارد با زنده نگاه داشتن گفتمان انقلاب روح انقلابی را در جامعه حفظ کرد همان‌طور که به فرموده بنیان‌گذار کبیر انقلاب «این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است».
مدیرکل تبلیغات استان بوشهربا بیان اینکه جامعه باید انقلابی باقی بماند، خاطرنشان کرد: آنچه سبب  بقای انقلاب می‌شود احیای روحیه انقلابی است.
سروستانی از اعزام مبلغان  به نقاط مختلف استان بوشهر خبرداد و گفت: برای تبیین قیام عاشورای حسینی در ایام ماه محرم 730 مبلغ و مبلغه استان بوشهر  به نقاط مختلف اعزام شدند.
وی افزود: از این تعداد مبلغ 150 تن آنان از حوزه علمیه قم  اعزام و مابقی از وجود مبلغان و مبلغات بومی استفاده می‌شود.