جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۷۰ میلیارد ریال برای طرح توسعه بیمارستان اهرم تنگستان تخصیص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

۷۰ میلیارد ریال برای طرح توسعه بیمارستان اهرم تنگستان تخصیص یافت

۷۰ میلیارد ریال برای طرح توسعه بیمارستان اهرم تنگستان تخصیص یافت

۷۰ میلیارد ریال برای طرح توسعه بیمارستان اهرم تنگستان تخصیص یافت

ایرج بیژنی صبح امروز در نشست بررسی روند پیشرفت فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تنگستان با بیان اینکه این پروژه روند اجرایی مطلوبی دارد اظهار داشت: در طرح توسعه بیمارستان اهرم تعداد تخت‌های آن به 3.5 برابر افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به تخصیص 70 میلیارد ریال برای اجرای طرح توسعه بیمارستان اهرم بیان کرد: تعداد تخت‌های بیمارستان اهرم با تکمیل آن از 12 تخت به 42 تخت بستری افزایش می‌یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به افزایش 30 تخت بستری بیمارستان اهرم بیان کرد: لازم است اعتبارات مورد نیاز برای طرح‌های عمرانی حوزه بهداشت و درمان در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تنگستان اختصاص یابد.

بیژنی با تاکید بر تامین اعتبار تکمیل فاز دوم بیمارستان اهرم بیان کرد: برای این پروژه 70 میلیارد ریال تخصیص یافته که برای راه‌اندازی آن، اعتباری افزون ‌بر 40  میلیارد ریال در بخش‌های فیزیکی و تأسیساتی آن نیاز است.

وی افزود: در اجرای طرح توسعه بیمارستان اهرم تنگستان اتاق عمل، بلوک زمانی، توسعه فضای اورژانس و آزمایشگاه، رادیولوژی دیجیتال و دیگر تجهیزات مورد نیاز درمانی راه‌اندازی می‌شود.

فرماندار شهرستان تنگستان نیز با تاکید بر تسریع اجرای فاز دوم بیمارستان اهرم  گفت: لازم است فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) در اسرع وقت تکمیل و به بهره‌برداری برسد تا بخش دیگری از مشکلات حوزه سلامت این شهرستان مرتفع شود.

عادل دهدشتی تأکید کرد: به همین منظور جلسه‌ای با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه برگزار شود تا اقدامات لازم به‌منظور جذب اعتبارات بیمارستان صورت پذیرد.