سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

۷۰ عنوان برنامه ویژه عید غدیر در بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۷۰ عنوان برنامه ویژه عید غدیر در بوشهر برگزار می‌شود

دبیر اجرایی بنیاد غدیر در استان بوشهر گفت: ۷۰ ویژه برنامه جشن غدیر توسط هیئت‌های مذهبی استان بوشهر برگزار می‌شود که اطعام نیازمندان یکی از این برنامه‌ها است.

حسین کارگردر جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با تبریک عید سعید غدیر خم با بیان اینکه در ایام امامت و ولایت 50 برنامه در استان بوشهر برگزار می‌شود، اظهار داشت: این برنامه‌ها در 50 نقطه شهری و روستایی استان بوشهر اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در تمامی دستگاه‌های اجرای برنامه ویژه عید امامت و ولایت برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این راستا ایستگاه‌های صلواتی در 250 نقطه استان بوشهر با مشارکت ستادهای مردمی برپا می‌شود.

دبیر اجرایی بنیاد غدیر در استان بوشهر از برگزاری محفل انس با قرآن در ایام دهه امامت و ولایت در استان بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: محفل انس با قرآن کریم در این دهه در 50 نقطه استان بوشهر طراحی شده که با تلاش خانه‌های قرآن و موسسات قرآنی برگزار می‌شود.

کارگر با اشاره به نقش مهم هیئت‌های مذهبی در برگزاری جشن امامت و ولایت در استان بوشهر تاکید کرد: 70 ویژه برنامه جشن غدیر توسط هیئت‌های مذهبی استان بوشهر برگزار می‌شود که اطعام نیازمندان یکی از این برنامه‌ها است.

وی با اشاره به اطعام 18 هزار نفر در استان بوشهر در عید سعید غدیر خم تصریح کرد: 14 هزار نفر توسط ستادهای مردمی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر و 4 هزار نفر هم توسط بنیاد غدیر استان در روز عید غدیر خم در مصلی بوشهر اطعام می‌شوند.

دبیر اجرایی بنیاد غدیر در استان بوشهر تکریم سادات وسرکشی به نیازمندان و ایتام را از دیگر برنامه‌ها دانست و افزود: برگزاری مراسم ازدواج آسان توسط کمیته امداد استان بوشهر با مشارکت ستاد مردمی برگزاری مسابقات فرهنگی از خطبه غدیر در شهرها و روستاهای استان بوشهر از دیگر برنامه‌های دهه امامت و ولایت است.

کارگر از بازسازی واقعه غدیر در استان بوشهر خبرداد و افزود: واقعه غدیر در 12 شهر استان بوشهر با مشارکت هنرمندان استان بوشهر با همکاری سپاه پاسداران در مساجد و پایگاه‌های مقاومت بازسازی می‌شود.