جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در هفته جاری بیش از ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در این استان کشف و چند باند قاچاقچی حرفه‌ای متلاشی شد.

۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

 

سرهنگ وحید زرین‌کلاه با بیان اینکه فضای استان بوشهر برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن است اظهار داشت: جابجایی و معامله هرگونه مواد مخدر در استان بوشهر مورد رصد پلیس قرار می‌گیرد و در کوتاه‌ترین زمان با قاچاقچیان برخورد قاطع می‌شود.
وی با بیان اینکه امسال بیش از 94 باند حرفه‌ای مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شده افزود: کشفیات مواد مخدر در 8 ماه امسال از 3.5 تن فراتر رفت که این مهم نتیجه تلاش شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر با مشارکت مردم همیشه در صحنه استان بوشهر است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به کشف 291.5 کیلوگرم حشیش در شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر بعدازظهر روز گذشته در یک عملیات پلیسی 291.5 کیلوگرم موادمخدر  از نوع حشیش در گناوه کشف و دونفر قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر کردند.
زرین‌‌کلاه با بیان اینکه این میزان مواد مخدر در یک دستگاه خودرو پژو پارس جاسازی شده بود افزود: قاچاقچیان حامل مواد مخدر در جاده گناوه در تور عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفتند و پس از شلیک به لاستیک‌های خودرو راننده ناچار به توقف و بیش از 291.5 کیلوگرم حشیش از آنان کشف شد.
 وی با اشاره اینکه فعالیت شبانه‌روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر، امان از قاچاقچیان گرفته است افزود: در هفته جاری با متلاشی شدن چند باند حرفه‌ای بیش از 700 کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: با هدف افزایش احساس امنیت در بین شهروندان، ضمن دستگیری معتادان خطرآفرین، مناطق آلوده و جرم‌خیز این استان از وجود قاچاقچیان مواد مخدر پاکسازی شد.