جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

۷۰۰ مبلغ در برنامه‌های ماه مبارک رمضان استان بوشهر مشارکت دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

۷۰۰ مبلغ در برنامه‌های ماه مبارک رمضان استان بوشهر مشارکت دارند

۷۰۰ مبلغ در برنامه‌های ماه مبارک رمضان استان بوشهر مشارکت دارند

۷۰۰ مبلغ در برنامه‌های ماه مبارک رمضان استان بوشهر مشارکت دارند

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان ۷۰۰ مبلغ در راستای تعمیق و توسعه باورهای دینی در برنامه‌های تبلیغی این ماه مشارکت می‌کنند.
حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی  در همایش ربیع القرآن  در بوشهر با تبریک ماه مبارک رمضان با بیان اینکه فعالیت‌های دینی با محوریت مردم انجام می‌شود اظهار داشت: مراکز و موسسات قرانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر با محوریت مردم در حال انجام است.
وی با بیان اینکه برنامه‌های ویژه‌ای برای ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است گفت: کلاس‌های آموزشی انس با قرآن، کارگاه تخصصی قرآن، محافل انس با قرآن و ضیافت‌های الهی از برنامه‌های مهم ماه مبارک رمضان است.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر بابیان اینکه سیاست کلی فعالیت‌های قرآنی تبدیل شدن این فعالیت به یک حرکت مردمی است افزود: دولت‌ها تنها حمایت و پشتیبانی از موسسات، مراکز و خانه‌های قرآنی را بر عهده دارد.
سروستانی با بیان اینکه فعالیت‌های قرآنی در شهرها و روستاها در قالب موسسات و خانه‌های قرآنی توسعه یافته خاطرنشان کرد: فعالیت‌های قرآنی تنها معطوف به شهرها نیست بلکه روستاهای استان بوشهر از نعمت خانه‌ها قرانی بهره‌مند هستند.
وی از اعزام روحانیون به مناطق مختلف استان بوشهر خبرداد و افزود: در ماه مبارک رمضان امسال 700 روحانی و مبلغ برای ترویج قرآن و فعالیت دینی به مناطق مختلف استان اعزام می‌شوند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه روحانیون در برنامه‌های ماه مبارک رمضان استان بوشهر مشارکت دارند گفت: در ماه مبارک رمضان  600 مبلغ و روحانی بومی و 100 مبلغ اعزامی از حوزه علمیه قم درراستای تعمیق و توسعه باورهای دینی در برنامه‌های تبلیغی این ماه مشارکت می‌کنند.