جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

۶.۳ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۶.۳ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در ۹ ماه امسال ۶.۳ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷۲ درصد افزایش دارد.

۶.۳ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

 

 ارسطو ترکمان منش در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با بیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی نقش مهمی در پیشگیری از مصرف مواد مخدر دارد، اظهار داشت: دوره‌های آموزشی در پیشگیری از مصرف مواد مخدر در همه شهرها و روستاها با مشارکت دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به آموزش بیش از 5 هزار نفر در شهرهای استان بوشهر تصریح کرد: 120 کارگاه آموزش پیشگیری از اعتیاد در شهرها و روستاهای استان بوشهر تشکیل شده که بیش از 5 هزار نفر از نوجوانان و دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش این کارگاه آموزشی قرار می‌گیرند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بوشهر با اشاره به اینکه آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد با مشارکت سمن‌‌ها برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: سازمان مردم نهاد در طرح‌های فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد  نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.
ترکمان منش از تهیه و پخش برنامه رادیویی و تلویزیونی در حوزه پیشگیری از اعتیاد خبرداد و گفت: برنامه رادیویی«موج» و تلویزیونی«پنجره» از دی‌ماه امسال از صدا و سیمای مرکز استان بوشهر در قالب 64 برنامه پخش می‌شود.
وی از افزایش کشف مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و افزود: در 9 ماه امسال 6.3 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 172 درصد افزایش دارد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر خاطرنشان کرد: این میزان مواد مخدر 3.5 تن  آن پلیس مبارزه با مواد مخدر و 2.8 تن  دیگرسربازان گمنام امام زمان(عج) کشف کرده‌اند.