جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

۶۵ بنگاه تولیدی استان بوشهر برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۶۵ بنگاه تولیدی استان بوشهر برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شد

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: برای حل مشکلات سرمایه‌ای بنگاه‌های اقتصادی، ۶۵ بنگاه تولیدی استان بوشهر برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شد.

۶۵ بنگاه تولیدی استان بوشهر برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شد

 

 سید حسین حسینی محمدی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر با بیان اینکه واحدهای راکد و نیمه فعال تولیدی استان بوشهر فعال می‌شوند اظهار داشت: در راستای تحقق طرح‌های اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال پایدار بنگاه‌های راکد و نیمه فعال تولیدی و اقتصادی استان بوشهر فعال می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بین 10 تا 30 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های غیر فعال و نیمه فعال پرداخت می‌شود تصریح کرد: برای فعال شدن این واحدهای صنعتی و تولیدی پس از ارزیابی‌های تخصصی برای حل مشکلاتشان به بان معرفی می‌شودند
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر از معرفی بیش از 65 بنگاه تولیدی مورد پذیرش در کمیته‌های بررسی برای دریافت تسهیلات از طریق کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر به بانکهای عامل خبرداد.
حسینی محمدی با بیان اینکه مشکلات واحدهای تولیدی استان بوشهر در نشست‌های تخصصی و بازیدهای مستمر بررسی می‌شود افزود: طی جلسات این کارگروه و در راستای تحقق پروژه ابلاغی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بمنظور رونق بخشیدن به تولید و فعال سازی واحدهای نیمه راکد و نیمه راکد، تاکنون بیش از 65 بنگاه تولیدی از مجموع واحدها و طرح های متقاضی، به بانکهای عامل برای دریافت تسهیلات مورد نیاز معرفی شده‌اند.
وی با اشاره به تصویب پرداخت تسهیلات اعتباری به بنگاه‌های اقتصادی استان بوشهر گفت: 450 میلیارد تومان تسهیلات اعتباری به واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استان بوشهر پس از بررسی مشکلات واحدها پرداخت می‌شود.
وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده بر اساس سیاست‌های دولت در اجرای هر یک از  پروژه‌های اقتصاد مقاومتی امسال، تأمین سرمایه درگردش واحدهای تولیدی سبب شتاب مضاعف در رونق فعالیت واحدهای صنعتی استان و در نهایت افزایش اشتغال پایدار شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از دستگاههای اجرایی مربوطه و بانکهای عامل استان بوشهر برای همکاری و مساعدت در اجرای مناسب و موثر سیاست‌های مذکور قدردانی کرد.
 
 
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ