جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۶۵۷ کیلوگرم حشیش در استان بوشهر کشف شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

۶۵۷ کیلوگرم حشیش در استان بوشهر کشف شد‌

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ‌در دو عملیات مختلف در هفته گذشته ۶۵۷ کیلوگرم محموله حشیش از قاچاقچیان در استان بوشهر کشف کرد.

۶۵۷ کیلوگرم حشیش در استان بوشهر کشف شد‌

 

 سردار حیدر عباس‌زاده با بیان اینکه برخورد با سوداگران مرگ تشدید یافته اظهار داشت: هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر برای فعالیت سوداگران مرگ و قاچاقچیان امن نیست چراکه ماموران مبارزه با مواد مخدر تمام فعالیت آنان را رصد می‌کنند.
وی با بیان اینکه  پلیس استان بوشهر بر فعالیت قاچاقچیان اشراف اطلاعاتی و عملیاتی دارد افزود: پلیس استان بوشهر با داشتن اشراف عملیاتی و اطلاعاتی تمام فعالیت قاچاقچیان رصد با آنان بطور قاطع برخورد می‌کند.
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به کشف مواد مخدر در هفته گذشته در محورهای مختلف استان بوشهر خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در دو عملیات مختلف در هفته گذشته 657 کیلوگرم محموله حشیش از سوداگران مرگ کشف کرد.
عباس‌زاده با اشاره به افزایش کشف مواد مخدر در 8 ماه امسال گفت: در 8 ماه امسال بیش از 3.5 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف که نسبت یه مدت مشابه سال قبل از افزایش قابل توجهی برخوردار است و این میزان کشفیات نشان از اولویت پلیس در برخورد با سوداگران مرگ است.
وی با بیان اینکه کشف مواد مخدر در استان بوشهر  63 درصد نسبت به 8 ماه سال قبل افزایش دارد افزود: در 8 ماه امسال 93 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شده است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر و ارتقا امنیت اجتماعی را از مطالبات مردم دانست و افزود: در این راستا  امسال 750 طرح ارتقا امنیت اجتماعی در نقاط مختلف استان بوشهر انجام شده است