جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

۶۴۰ دستگاه وسایل گرمایشی به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اهدا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۶۴۰ دستگاه وسایل گرمایشی به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اهدا شد

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از توزیع ۶۴۰ دستگاه وسایل گرمایشی درشروع فصل زمستان به مددجویان تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم استان بوشهر خبر داد.

۶۴۰ دستگاه وسایل گرمایشی به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اهدا شد

 

 احمد لطفی در جمع  مسئولان بخش‌های مددجویی کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به فرا فصل سرما و نیاز ضروری مددجویان تحت حمایت به وسایل گرمایشی، اظهار داشت: به منظور بهره مندی خانواده‌های تحت حمایت مناطق محروم استان بوشهر فاقد وسایل گرم کننده، 640 دستگاه وسایل گرمایشی از نوع بخاری میان این نیازمندان توزیع شد.
لطفی با اشاره به اینکه اعتبار این وسئل از محل صدقات مردمی تامین شده افزود: این تعداد وسایل گرمایشی به ارزش  900 میلیون ریال بوده است که از محل جمع آوری صدقات مردمی هزینه شده است.
وی خاطر نشان کرد: این  وسایل گرمایشی در شهرستانهای، تنگستان، دشتستان، دشتی، کنگان، و جم که دارای ضریب 7 و 8 در محرومیت هستند، توزیع شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خواستار مساعدت‌های خیرین و نیکوکاران برای دستگیری از مددجویان تحت حمایت شد و افزود: این نهاد در راستای خدمت رسانی به قشر تحت حمایت خود از منابع داخلی و کمک‌های خیرین و نیکوکاران بهره می‌برد و کمک‌های حامیان و خیران به نیازمندان نقش اساسی در ارائه خدمات بهتر به خانواده‌های تحت حمایت را ایفا می‌کند.
لطفی با بیان اینکه رسیدگی به مددجویان از اولویت برنامه‌های این نهاد است خاطر نشان کرد:حدود 30 هزار خانواده مددجو تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر هستند که  در سال از سر فصل‌های خدماتی و حمایتی این نهاد بهرمند می‌شوند.