جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۶۰۰ میلیارد ریال در اجرای طرح‌های اقتصادی مقاومتی استان بوشهر سرمایه‌گذاری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۶۰۰ میلیارد ریال در اجرای طرح‌های اقتصادی مقاومتی استان بوشهر سرمایه‌گذاری شد

۶۰۰ میلیارد ریال در اجرای طرح‌های اقتصادی مقاومتی استان بوشهر سرمایه‌گذاری شد

۶۰۰ میلیارد ریال در اجرای طرح‌های اقتصادی مقاومتی استان بوشهر سرمایه‌گذاری شد

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد کارگاه‌های کوچک زودبازده در سه سال گذشته ۶۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

سردار فتح‌الله جمیری در آیین گرامیداشت هفته پاسدار در بوشهر با بیان اینکه توجه به حوزه اعتقادی از اولویت‌های سپاه است اظهار داشت: قدرت سپاه هرچند در بعد تجهیزاتی و نظامی از امکانات بالایی برخوردار است ولی حوزه اعتقادی از مهم‌ترین عامل توانمندی سپاه است.

وی با اشاره به نقش سپاه استان بوشهر در حوزه محرومیت‌زدایی افزود: سپاه استان بوشهر در عرصه محرومیت زدایی فعالیت‌های مهمی در دستور کار دارد که طرح‌های راه روستایی، ساخت خانه بهداشت، مدارس، آب خیزداری،آبرسانی و طرح‌های فرهنگی و مذهبی از اولویت‌های طرح‌های محرومیت زدایی استان بوشهر است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر گفت: در این راستا سالانه 200 میلیارد ریال در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود.

جمیری افزود: در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد کارگاه‌های کوچک زودبازده در سه سال گذشته با مشارکت سپاه استان و مردم 600 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

وی اجرای صنایع‌تبدیلی محصولات کشاورزی، پرورش زنبور عسل، طرح‌های آبزی‌پروری، تولید قارچ خوراکی  را از طرح‌های اجرا شده دانست و گفت: علاوه بر این طرح‌های محرومیت زدایی در راستای تامین مسکن محرومان در دستور کار سپاه استان بوشهر قرار دارد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از ساخت یک‌هزار 121 منزل روستایی در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: این واحدهای مسکونی با مشارکت بسیج سازندگی سپاه، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و کمیته امداد ویژه مددجویان روستایی استان بوشهر در مدت شش ماه ساخته می‌شود.

جمیری خاطر نشان کرد: انجام کارهای فرهنگی با استفاده از توان جامعه بسیج پزشکی و راه‌اندازی بیمارستانهای صحرایی برای ارائه خدمات درمانی به مردم محروم از دیگر فعالیتهای سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر است.

وی انقلابی و نهادی بودن را از ویژگی‌های مجموعه سپاه دانست و تاکید کرد: بسیاری از افراد  در آغاز راه انقلابی بودند ولی در ادامه در دفاع از انقلاب و امام عقب گرد داشته‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اظهار کرد: کسانی که در گذشته تشویق به دفاع می‌کردند امروز می‌گویند احساسات دیگر کافی است و این به معنی این است که شهدای ما بعنوان شهدای احساسات هستند.

جمیری بیان  کرد: در شرایطی که آمریکائی‌ها از گرگ صفتی خود عقب ننشسته‌اند، سپاه، بسیج و نیروهای مسلح با اعتقاد به اسلام، انقلاب، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند.