جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

۵۷۴ میلیارد ریال طرح‌های بندری در دیلم اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۵۷۴ میلیارد ریال طرح‌های بندری در دیلم اجرا می‌شود

فرماندار شهرستان دیلم گفت: از مهم‌ترین زیرساخت‌های توسعه بندر دیلم توسعه طرح‌های بندری است که در این راستا به ارزش ۵۷۴ میلیارد ریال طرح‌های بندری در دیلم تدوین و اجرایی می‌شود.

حسن اسماعیلی در نشست با مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در دیلم با قدردانی از توجه اجرای طرح‌های بندری در دیلم اظهار داشت: مهم‌ترین زیر ساخت توسعه در دیلم طرح‌های بندری که نقش مهمی در رونق اقتصادی این شهرستان دارد.

وی با بیان اینکه ارتزاق بیشتر ساکنان دیلم از طریق دریا و دریانوردی است تصریح کرد: ایجاد زیر ساخت بندری در این شهرستان زمینه اشتغال پایدار مردم این منطقه را فراهم می‌کند.

فرماندار دیلم با اشاره به اینکه اکنون طرح‌های مهمی در دیلم در زمینه توسعه بندر در دست اجرا است خاطر نشان کرد: سال گذشته اسکله تجاری دیلم به طول 13متربا اعتباری  افزون بر600 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید .

اسماعیلی تصریح کرد: در این راستا به ارزش 574 میلیارد ریال طرح‌های بندری در دیلم تدوین و اجرایی می‌شود.

فرماندار دیلم افزود:  با توجه به محوریت فعالیت‌های دریایی در بندر دیلم، قطعا توسعه آینده شهر دیلم در گرو توسعه زیرساخت‌های بندری و دریایی  است  که نقش اداره کل بنادر استان بوشهر در توسعه و رونق اقتصادی این شهر بسیار پررنگ و مشهود است.

حسن اسماعیلی اظهارداشت: با همکاری همه نهادهای مربوطه و اتحاد و همدلی برای توسعه ورونق تجاری شهرستان دیلم اقدامات قابل قبول وملموسی تا به حال انجام گرفته است .

وی ساماندهی و فعالیت گمرک بندر امام حسن(ع) را از اولویت‌های استان بوشهر درتوسعه این بخش دانست واظهارداشت : دراین راستا با پیگیری‌های بعمل آمده شاهد شروع به کار در این گمرک باشیم.

ا