سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

۵۰ مدرسه فوتبال در استان بوشهر راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۵۰ مدرسه فوتبال در استان بوشهر راه‌اندازی شد

۵۰ مدرسه فوتبال در استان بوشهر راه‌اندازی شد

۵۰ مدرسه فوتبال در استان بوشهر راه‌اندازی شد

احمد بهروزیان‌فرد ظهر دیروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه تفریحات و ورزش یکی از راه‌های بهره‌برداری از اوقات فراغت جوانان و نوجوانان است اظهار داشت: تمام امکانات ورزشی برای بهره‌وری دانش‌آموزان فراهم است که مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه کمیته ستاد غنی‌سازی اوقات فراغت در اداره‌کل ورزش و جوانان استان بوشهر تشکیل شده تصریح کرد: تمام امکانات ورزشی برای استفاده دانش‌آموزان در فصل تابستان در اختیار کمیته ستاد غنی‌سازی اوقات فراغت استان بوشهر قرار می‌گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه برای بهره‌وری دانش‌آموزان از اوقات فراغت‌شان رشته‌های مختلف با محوریت اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مورد توجه قرار دارد افزود: در ایام تابستان تمامی دستگاه‌های متولی استان بوشهر برای غنی‌سازی اوقاغت فراغت جوانان و دانش‌آموزان باید همکاری و تعامل داشته باشند.

بهروزیان‌فرد با تاکید براین نکته که دستگاه‌های اجرایی 350 هزار متر مربع فضای ورزشی در اختیار دارند گفت: علاوه بر فضاهای ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر افزون بر 350 هزار متر مربع فضای ورزشی در اختیار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر است که 105 هزار متر مربع آن فضای سرپوشیده است.

وی از ساخت 260 زمین ورزشی مینی فوتبال در شهرها و روستاهای استان بوشهر خبرداد و گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی 260 زمین  چمن مینی فوتبال چمن مصنوعی افتتاح شده که کمک بزرگی برای اجرای طرح‌های غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان  می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از راه‌اندازی 50 مدرسه فوتبال در استان بوشهر خبرداد و گفت: 50 مدرسه فوتبال در مرکز شهرستان‌های استان بوشهر راه‌اندازی شد که 7 هزار نفر تحت پوشش برنامه‌های خود قرار داده‌اند.

بهروزیان‌فرد با اشاره به ساخت زمین والیبال در استان بوشهر خاطرنشان کرد: 230 زمین والیبال در استان بوشهر در حال ساخت است که بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های طرح غنی سازی اوقات فراغت را به اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه دهند عنوان کرد: با همکاری و همراهی همه دستگاه‌های عضو ستاد غنی سازی اوقات فراغت، برای فصل تابستان دانش‌آموزان و جوانان  برنامه‌ریزی کنند.