جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

۵۰۰ استاندارد ملی در استان بوشهر تدوین شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۵۰۰ استاندارد ملی در استان بوشهر تدوین شد

مدیرکل استاندارد استان بوشهر با اشاره به تدوین بیش از ۵۰۰ استاندارد ملی در این استان گفت: استان بوشهر در زمینه تدوین استانداردهای ملی، موفقیت‌های چشمگیری داشته و همواره در رتبه‌های نخست بوده است.

۵۰۰ استاندارد ملی در استان بوشهر تدوین شد

 

محمدرحیم بهره‌مند در سمینار آشنایی با استانداردهای بین المللی و تدوین آنها در بوشهر، هدف از برگزاری این سمینار را ترویج فرهنگ استاندارد برشمرد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت این مقوله در جامعه و لزوم ارتقای موقعیت فعلی ایران در سطح جهان، باید توجه بیشتری به استاندارد و تدوین آن داشت.
وی با اشاره به  نقش مهم استاندارد در ابعاد مختلف جامعه به ویژه در عرصه‌های اقتصادی تصریح کرد: با تدوین استانداردهای ملی راهکارهای لازم برای  تولید، استفاده و بهره‌برداری از محصولات و جلوگیری از مشکلات فراهم می‌شود.
مدیرکل استاندارد استان بوشهر با اشاره به توانمندی کارشناسان استاندارد استان بوشهر خاطر نشان کرد: توانمندی کارشناسان استاندارد استان بوشهر به گونه‎ای است که تاکنون در بیشتر زمینه‎ها برتری خود را نشان داده‎اندکه تدوین استانداردهای ملی  از آن جمله است.
بهره‌مند با اشاره به تدوین بیش از 500 استاندارد ملی توسط اداره کل استاندارد استان بوشهر گفت: استان بوشهر در زمینه تدوین استانداردهای ملی، موفقیت‌های چشمگیری داشته و همراه در رتبه‌های نخست این مهم بوده است.