جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

۴.۳ تن مواد مخدر استان بوشهر کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۴.۳ تن مواد مخدر استان بوشهر کشف شد

۴.۳ تن مواد مخدر استان بوشهر کشف شد

۴.۳ تن مواد مخدر استان بوشهر کشف شد

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: با تلاش نیروهای امنیتی، انتظامی، سپاه و بسیج در یکسال گذشته ۴.۳ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف و ۲۰۳ باند سوداگران مرگ منهدم شد.
رهنگ وحید زرین‌کلاه در همایش سالروز جهانی مبارزه با مواد در بوشهر با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر دارند، اظهار داشت: 17 دستگاه در استان بوشهر در امر مبارزه با مواد مخدر مشارکت دارند که با تعامل و همکاری بسیار مطلوب عملکرد موفقی داشته‌اند.
وی با بیان اینکه استان بوشهر برای سوداگران مرگ ناامن است افزود: در یکسال گذشته در استان بوشهر با تلاش نیروهای امنیتی، انتظامی، سپاه و بسیج بیش از 4 تن و 311 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشفشد.
رئیس پلیس مباززه با مواد مخدر استان بوشهر از متلاشی شدن 203 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و افزود: در یکسال گذشته با انهدام 203 باند و شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر 196 دستگاه خودرو توقیف شده است.
زرین‌کلاه با بیان اینکه در یکسال گذشته 2 هزار و 676 عملیات مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر انجام شده گفت: نیروهای مبارزه با مواد مخدر 3 هزار ساعت نفر در امر مبارزه با مواد مخدر در یکسال گذشته فعالیت کرده‌اند که نشان از تلاش شبانه‌روزی در امر مبارزه و مقابله با سوداگران مرگ است.
وی با اشاره به اشراف اطلاعاتی ماموران مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر خاطرنشان کرد: اشراف اطلاعاتی سبب شده تمام نقاط استان بوشهر برای سوداگران مرگ ناامن شود و این افراد در امان نباشند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به اجرای یک‌هزار و 418 طرح مبارزه و آگاه‌سازی مواد مخدر افزود: در سال گذشته 3 هزار نفر در برنامه‌های آموزشی در راستای آگاه سازی جوانان و خانواده‌ها  از سو مصرف مواد مخدر شرکت کرده‌اند.
زرین‌کلاه برپایی 48 نمایشگاه آگاه‌سازی مواد مخدر در استان بوشهر مورد اشاره قرار داد و افزود: کنترل محورهای مواصلاتی و ارتقا امنیت اجتماعی از برنامه‌های مهم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است.