جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

۴۵۰ طرح هادی روستایی استان بوشهر تهیه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۴۵۰ طرح هادی روستایی استان بوشهر تهیه شد

۴۵۰ طرح هادی روستایی استان بوشهر تهیه شد

۴۵۰ طرح هادی روستایی استان بوشهر تهیه شد

 سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون برای ۴۵۰ روستای استان بوشهر طرح هادی تهیه شده گفت: اکنون در همه ۳۵۹ روستای بالای ۲۰ خانوار جمعیت این استان طرح هادی اجرا شده است.

حمیدرضا حیدری بریدی اظهار داشت: تسهیلات به 159 واحد آسیب دیده از زلزله در بخش بوشکان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه پارسال 78 زمین چمن مصنوعی در قالب طرح 500 در روستاهای استان بوشهر اجرا شد گفت: اجرای این 78 طرح مینی فوتبال چمن مصنوعی با 14میلیارد و 820 میلیون ریال اعتبار در روستاهای این استان ساخته شده است.

سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر با اشاره به اجرای بوستان روستایی در استان بوشهر افزود:  441 پروژه بوستان روستایی امید با 400 میلیارد ریال اعتبار در دستور کار این بنیاد قرار دارد که از این تعداد تا هفته دولت امسال 327 پارک باید ساخته و امکانات 113 پارک دیگر نیز تامین شود.

حیدری با بیان اینکه تاکنون برای 450 روستای استان بوشهر طرح هادی تهیه شده خاطر نشان کرد: اکنون همه 359 روستای بالای 20 خانوار جمعیت این استان طرح هادی اجرا شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح نهضت اسفالت معابر روستایی بیان کرد: در اجرای این طرح 18 هزار تن قیر رایگان تامین و معابر روستایی استان بوشهر به طول 200 کیلومتر آسفالت شد.

سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر افزود: در مجموع امسال 655 پروژه در بخش‌های مختلف با اعتبار 700 میلیارد ریال در روستاهای استان بوشهر اجرا شده که بخشی در هفته دولت و بخشی هم در دهه فجر افتتاح می‌شود.