جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

۴۴۵ مبلغ و مبلغه همزمان با نیمه شعبان در استان بوشهر اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۴۴۵ مبلغ و مبلغه همزمان با نیمه شعبان در استان بوشهر اعزام شدند

۴۴۵ مبلغ و مبلغه همزمان با نیمه شعبان در استان بوشهر اعزام شدند

۴۴۵ مبلغ و مبلغه همزمان با نیمه شعبان در استان بوشهر اعزام شدند

 

مدیر کل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: برای تبیین جایگاه انتظار و فرهنگ مهدویت ۴۴۵ مبلغ و مبلغه همزمان با نیمه شعبان به نقاط مختلف استان بوشهر اعزام شدند.
 
حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی در مراسم جشن نیمه شعبان در بوشهر با تبریک سالروز میلاد امام زمان(عج) رسالت منتظرات حضرت مهدی را برشمرد و اظهار داشت: التزام به ایمان و عمل صالح و فراهم کردن زمینه ظهور، تلاش برای تحقق ارزش‌های اسلامی، برخورد قاطع با ترفندهای آلوده استکبار جهانی انتظار آن حضرت از منتظران و شیعیان و رسالت خطیر شیفتگان حضرت ولیعصر(عج) است.
 
وی ویژگى حکومت جهانى حضرت مهدی موعود (عج) را برشمرد و گفت: استقرار صلح، امنیت و عدالت در سراسر گیتی و برچیدن بساط  فساد، تباهی، ظلم، جور، جنایت و ستمگری، مهم‌ترین ویژگى حکومت جهانى آن حضرت (عج) است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر تبیین فرهنگ مهدویت در جامعه را برشمرد و از اعزام 445 مبلغ و مبلغه همزمان با نیمه شعبان در استان بوشهر خبر داد و افزود: تعداد 15 مبلغ اعزامی از قم و مابقی روحانیون مستقر در استان هستند.
 
سروستانی خاطر نشان کرد: از این تعداد 314 نفر مبلغ و تعداد 131 نفر مبلغه هستند که در گرامیداشت مجالس نیمه شعبان فعالیت تبلیغی دارند.
 
وی با بیان اینکه علاوه بر مبلغان یاد شده تعداد 74 نفر روحانی مستقر در سطح استان فعالیت تبلیغی دارند گفت: نیمه شعبان روز تولد پرچم‌دار عدالت است و همه ما از منتظران ظهور مولود این روز هستیم.