جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۴۱ میلیارد ریال کمک‌های مردمی استان بوشهر برای نیازمندان جمع آوری می‌شو‌د - نمایش محتوای خبر

 

 

۴۱ میلیارد ریال کمک‌های مردمی استان بوشهر برای نیازمندان جمع آوری می‌شو‌د

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشنواره نیکوکاری در استان بوشهر پیش‌بینی می‌شود بیش از ۴۱ میلیارد ریال کمک‌های مردمی برای نیازمندان جمع آوری شود.

۴۱ میلیارد ریال کمک‌های مردمی استان بوشهر برای نیازمندان جمع آوری می‌شو‌د

 

احمد لطفی در نشست بررسی ایجاد پایگاه‌های ‌جشن نیکوکاری در آستانه نوروز با بیان اینکه مردم استان در رسیدگی به نیازمندان پیشگام هستند، اظهار داشت: مردم خیر و نوع‌دوست استان بوشهر در همه عرصه‌ها به یاری افراد مددجو و نیازمند شتافته‌اند که جای قدردانی دارد.
وی از آمادگی دفاتر کمیته امداد برای جمع‌آوری مساعدت‌های مردمی در جشن نیکوکاری خبرداد و خاطرنشان کرد: جشنواره نیکوکاری در آستانه نوروز با رویکردی متفاوت از سنوات گذشته برگزار می‌شود که هدف از برگزاری جشن نیکوکاری ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری، تلاش مجدانه در کاهش مشکلات نیازمندان است.
لطفی با بیان اینکه دفاتر کمیته امداد استان آماده جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوع‌دوست به جشن نیکوکاری است، تصریح کرد: آموزش و پرورش، کمیته امداد، صداو سیما، سازمان دانش آموزی، مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مقاومت در برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشنواره نیکوکاری مشارکت دارند.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه جشنواره نیکوکاری امسال از ابتدای بهمن ماه آغاز شده و تا پایان فروردین 96 ادامه دارد، خاطرنشان کرد: اوج جمع‌آوری مساعدت‌های مردمی در روزهای 18، 19 و 20 اسفندماه در پایگاه‌های مدارس، پایگاه‌های کمیته امداد و در جایگاه‌های مشخص شده در نماز جمعه شهرهای استان بوشهر انجام می‌شود.
لطفی بیان کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده در قالب هدیه نوروزی حامیان طرح اکرام ،تامین سبد کالای شب عید نیازمندان، اهداء سبد بهداشتی و درمانی در قالب طرح شفا و دیگر طرح‌ها میان نیازمندان توزیع می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر، با تاکید بر مشارکت همگانی برای یاری‌رساندن به نیازمندان افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند با شماره‌گیری آنی پرداخت کمیته امداد #1*077*8877* با تلفن همراه، با وارد کردن مبلغ مورد در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.
وی با اشاره به اینکه تاکنون 55 درصد از مبلغ تعهدی مساعدت‌های مردمی محقق شد، گفت: جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی برای جشن نیکوکاری تا پایان فروردین 96 ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود بیش از 41 میلیارد ریال کمک‌های مردمی برای نیازمندان جمع آوری شود.