جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش پلیس مبارزه با قاچاق با توقیف ۳ دستگاه تریلر کشنده کالای قاچاق در گلوگاه شهید صلاحی دشتستان ۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد

 

سردار حیدر عباس‌زاده در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر مبارزه مستمر با کالای قاچاق اظهار داشت: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب مبتنی بر اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مبارزه با کالای قاچاق تشدید یافته به‌گونه‌ای که تمامی مناطق استان بوشهر تحت پوشش طرح‌های عملیاتی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با قاچاق قرار دارد.
وی با بیان اینکه طرح مبارزه با کالای قاچاق در نیروی انتظامی تدوین و اجرایی شده است، تصریح کرد: هرگونه کالای خارجی بدون داشتن پروانه ترخیص گمرکی قاچاق محسوب و در تور پلیس گرفتار می‌شود.
رئیس پلیس استان بوشهر از افزایش کشف کالای قاچاق در استان بوشهر خبرداد و گفت: در نیمه نخست  امسال کشف کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه سال گذشته  162  درصد افزایش دارد که نشان از اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با کالای قاچاق است.
عباس‌زاده با بیان اینکه در نیمه نخست امسال 733 دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق در استان بوشهر توقیف شده از کشف 40 میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان خبر داد و افزود: با تلاش پلیس مبارزه با قاچاق در سه روز گذشته با توقیف 3 دستگاه تریلر کشنده کالای قاچاق در گلوگاه شهید صلاحی دشتستان 40 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.
وی از  دستگیری 9 قاچاقچی در این عملیات خبرداد و گفت: از سه خودرو کشنده کالای قاچاق در گلوگاه شهید صلاحی دشتستان موتور پمپ، لوازم خانگی، مواد غذایی، موتور جوش، موتور برق و روغن هیدرولیک کشف شد.
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به اینکه با قاطعیت با قاچاقچیان برخورد می‌شود، گفت: پلیس در مبارزه با قاچاق کالا هیچ اغماضی نمی‌کند و با قاچاقچیان برخورد قاطع می‌کند به‌گونه‌ای که در نیمه نخست امسال  باندهای فعال و حرفه‌ای در زمینه کالای قاچاق شناسایی و منهدم شده است.