جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

۴۰ درصد واحدهای مسکونی مددجویان روستایی استان بوشهر تکمیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۴۰ درصد واحدهای مسکونی مددجویان روستایی استان بوشهر تکمیل شد

۴۰ درصد واحدهای مسکونی مددجویان روستایی استان بوشهر تکمیل شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: در راستای تامین مسکن مددجویان روستایی استان بوشهر ساخت یک‌‌هزار و ۱۲۱ واحد مسکونی با مشارکت سپاه استان آغاز که تاکنون ۴۰ درصد آن تکمیل شده است.

احمد لطفی در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه ساخت مسکن مددجویان روستایی با مشارکت سپاه در استان بوشهر اجرایی شده اظهار داشت:  برای تامین سرپناه مددجویان روستایی استان بوشهر تفاهم‌نامه ساخت یک‌هزار و 121 مسکن در استان منعقد شد.
وی با بیان اینکه طرح نهضت تامین مسکن نیازمندان روستایی با مشارکت سپاه اجرا شد گفت:  اجرای این طرح که با مشارکت سپاه امام صادق(ع) و منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اجرا شده تاکنون روند اجرایی مطلوبی داشته بگونه‌ای که 40 درصد آن تکمیل شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از تامین جهیزیه نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: این طرح در قابل طرح سعادت در استان بوشهر اجرایی شد که جهیزیه دختران و زنان سرپرست خانواده که قصد ازدواج دارند تامین می‌شود.
لطفی با بیان اینکه در 8 ماه امسال یک‌هزار و 566 نوعروس  تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر جهیزیه دریافت کرده‌اند گفت: با توزیع 700 جهیزیه دیگر که با مشارکت سپاه استان بوشهر در حال واگذاری به نوعروسان است تعداد جهیزیه توزیع شده در استان بوشهر به 2 هزار و 266 جهیزیه می‌رسد.
وی با بیان اینکه دراین مرحله در 170 روستا و 28 شهر استان بوشهر 700 جهیزیه به نوعروسان واگذار می‌شود گفت: ارزش این جهیزیه‌ها 35 میلیارد ریال است که تا پایان امسال 300 جهیزیه دیگر در شهرها و روستاهای استان بوشهر توزیع می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با قدردانی از توجه سپاه پاسداران به رفع مشکلات محرومان و نیازمندان افزود: مشارکت سپاه در رفع مشکلات محرومان و مددجویان یک اتفاق بزرگ در استان تلقی می‌شود که این مهم امیدواری مددجویان افزایش داده است.
لطفی افزود: فعالیت‌های سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف خدمات‌رسانی، محرمیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی مصداق اقدام و عمل است.