سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

۳ محور بزرگ‌راهی استان بوشهر تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۳ محور بزرگ‌راهی استان بوشهر تکمیل می‌شود

استاندار بوشهر گفت: اکنون در استان بوشهر ۸ محور طرح بزرگراهی در حال اجرا است که امسال ۳ محور آن تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

۳ محور بزرگ‌راهی استان بوشهر تکمیل می‌شود

 

مصطفی سالاری در نشست با مسئولان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در بوشهر، با بیان اینکه طرح خروجی دوم بوشهر عملیاتی شد، اظهار داشت: برای اجرای این پروژه مهم در سفر رئیس‌جمهور 160 میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که اکنون روند اجرایی این پروژه مطلوب است.
وی با بیان اینکه این محور در نقطه‌ای مهم  قرار دارد افزود: خروجی دوم بوشهر به طرح توسعه بندر بوشهر متصل می‌شود.
استاندار بوشهر با اشاره به اجرای پایانه حمل و نقل بوشهر در محور خروجی دوم این شهر بیان کرد: 30 هکتار زمین در این مسیر برای اجرای پایانه حمل و نقل اختصاص یافته است.
سالاری با اشاره به اینکه 60 درصد پیشنهادات استان بوشهر در سفر رئیس‌جمهور در حوزه راه و شهرسازی بود افزود: بیشترین اعتبارات در سفر رئیس‌جمهور به بوشهر تکمیل و ساخت محورهای بزرگراهی تخصیص یافت.
وی با اشاره به اجرای پروژه‌های بزرگراهی در استان بوشهر افزود: در 8 نقطه و محور استان بوشهر طرح بزرگراهی در حال اجرا است که بخشی از آن‌ها امسال تکمیل می‌شود.
استاندار بوشهر با بیان اینکه امسال 3 پروژه بزرگراهی در استان تکمیل می‌شود، خاطر‌نشان کرد: تلاش می‌شود تا پایان امسال از 8 پروژه بزرگراهی 3 پروژه بزرگراهی استان بوشهر تکمیل و بهره‌برداری برسد.
سالاری با بیان اینکه بزرگراه عسلویه تا بوشهر راه‌اندازی شده است، گفت: تلاش می‌شود بزرگراه عسلویه به محور هرمزگان متصل تا این محور ایمن‌تر شود.
وی با اشاره به اینکه بزرگراه بوشهر – برازجان – دالکی زیر بار ترافیک است، گفت: بزرگراه دالکی به کنارتخته نیز در حال اجرا است.
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه کمربندی کنگان امسال تکمیل می‌شود تصریح کرد: بزرگراه گناوه به دیلم با برنامه‌ریزی انجام شده خوش بین هستیم امسال تکمیل شود.