سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

۳ بزرگراه تا پایان امسال در استان بوشهر افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۳ بزرگراه تا پایان امسال در استان بوشهر افتتاح می‌شود

۳ بزرگراه تا پایان امسال در استان بوشهر افتتاح می‌شود

۳ بزرگراه تا پایان امسال در استان بوشهر افتتاح می‌شود

استاندار بوشهر گفت: روند توسعه و تحول عمران استان بوشهر در همه بخش‌ها تسریع یافته به‌گونه‌ای که در بخش راهسازی تا پایان سال ۳ بزرگراه در استان افتتاح می‌شود.

مصطفی سالاری در نشست با مدیران استان بوشهر با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به مردم در همه عرصه‌ها اظهار داشت: خدمات مدیران دستگاه‌های اجرایی زمانی اثر‌بخش است که رضایت‌مندی مردم در پی داشته باشد.

وی رضایت مردم از عملکرد مدیران از اولویت‌ها دانست و تصریح کرد: همه مدیران تلاش خود را به‌کار گیرند تا با تحقق مطالباتشان رضایت‌مندی مردم فراهم شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر اطلاع‌رسانی خدمات دولت در استان بوشهر تصریح کرد: انتقاد و نقد عملکرد مسئولان یکی از راه‌های پیشرفت است که در این عرصه پذیرای نقد منصفانه مردم هستیم.

سالاری  با تاکید بر تکریم ارباب و رجوع و مردم گفت: رسیدگی به مطالبات مردم در اولویت قرار دارد و این مهم به عنوان سرفصل کاری مسئولان است.

وی از افزایش اعتبارات عمرانی استان بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: اعتبارات عمرانی استان بوشهر در سال‌های 94 و 95 نسبت به سال 92  افزایش 3 برابر داشته است.

استاندار بوشهر از تکمیل بزرگراه‌ها در استان خبرداد و افزود: روند توسعه و تحول عمران استان بوشهر در همه بخش‌ها تسریع یافته بگونه‌ای که در بخش راهسازی تا پایان سال 3 بزرگراه در استان افتتاح می‌شود.

سالاری با اشاره به افزایش تخت‌های بیمارستانی در استان بوشهر بیان کرد: تعداد تخت بیمارستانی به 1400 تخت رسیده و 700 تخت جدید هم اخیرا عملیات اجرایی آن آغار شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه گردشگری بر اساس ظرفیت‌های این استان طرح‌هایی تدوین و اجرا شده، خاطر‌نشان کرد: ‌طرح‌های گردشکری در استان از قابلیت‌های مهم این استان است که با اجرای دهکده‌های گردشگری مسیر اشتغال و  جذب گردشگر در پی دارد.

استاندار بوشهر با اشاره به لایحه بندر آزاد تجاری اقتصادی بوشهر در صحن علنی مجلس گفت: موضوع منطقه آزاد بوشهر به‌خوبی در دولت  انجام شد و اکنون در مجلس و در نوبت بررسی در صحن علنی است