جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

۳۹ میلیارد ریال برای طرح‌های بهداشتی درمانی شهرستان جم تخصیص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۹ میلیارد ریال برای طرح‌های بهداشتی درمانی شهرستان جم تخصیص یافت

۳۹ میلیارد ریال برای طرح‌های بهداشتی درمانی شهرستان جم تخصیص یافت

۳۹ میلیارد ریال برای طرح‌های بهداشتی درمانی شهرستان جم تخصیص یافت

احمد قاسمی صبح امروز در جمع خبرنگاران  با گرامیداشت هفته دولت و با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامتی سبب افزایش دسترسی مردم به خدمات درمانی بهداشتی شده است اظهار داشت: در این راستا ضمن تجهیز مراکز درمانی به امکانات جدید، ماندگاری پزشکان در مناطق مختلف جم افزایش یافته است.

وی، از افتتاح مرکز جامع سلامت دهان و دندان در چهارمین روز از هفته دولت خبر داد و گفت: این مرکز در زیربنای به مساحت 132 متر و با اعتبار 8.5 میلیارد ریال در شهر جم به بهره برداری رسید و با 2دندانپزشک به مراجعان خدمت رسانی می‌کند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم بیان کرد: خودروکلینک سیار داندانپزشکی نیز به مرکز جامع سلامت دهان و دندان جم واگذار شده تا روستاهای محروم و دوردست شهرستان جم از خدمات دندانپزشکی بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه ساختمان اداره بهداشت و درمان شهرستان جم در هفته دولت کلنگ زنی می‌شود افزود: ساختمان جدید بهداشت جم با اعتبار 26 میلیارد ریال در زیر بنای یک‌هزار 200 مترمربع و در سه طبقه احداث می‌شود.

 قاسمی از آغاز عملیات اجرایی خانه بهداشت در شهر جم خبر داد و تصریح کرد: ساختمان جدید خانه بهداشت خواجه احمدی با اعتبار 4.5 میلیارد ریال در هفته دولت کلنگ زنی می‌شود که طی یکسال آینده به بهره برداری می‌رسد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم با اشاره به تخصیص اعتبارات در حوزه بهداشت و درمان بیان کرد: در راستای توسعه طرح‌های زیربنایی حوزه بهداشت و درمان شهرستان جم، 39 میلیارد ریال  تخصیص یافت.