سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

۳۵۰۰ نمایشگاه انقلاب در مدارس کشور راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۵۰۰ نمایشگاه انقلاب در مدارس کشور راه‌اندازی شد

دبیرکل انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: در راستای مشارکت دانش‌آموزان در برنامه‌ها و مراسم ایام‌الله دهه فجر ۳ هزار و ۵۰۰ نمایشگاه انقلاب در مدارس کشور راه‌اندازی شد.

۳۵۰۰ نمایشگاه انقلاب در مدارس کشور راه‌اندازی شد

 

 حامد علامتی در حاشیه بازدید از نمایشگاه‌ مدرسه انقلاب در آموزشگاه‌های شهرستان دشتی به مشارکت دانش‌آموزان در برنامه‌های دهه فجر اشاره کرد و اظهار داشت: پنجمین دوره نمایشگاه‌های سراسری مدرسه انقلاب با هدف انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی و تقویت خود باوری، روحیه انقلابی و تعمیق تفکر دینی در مدارس استان‌ها برپا شده است.
وی با بیان اینکه در بیش از 3 هزار و 500 مدرسه نمایشگاه انقلاب برپا شده است تصریح کرد: در سه هزار و 500 دبیرستان متوسطه دوم دخترانه و پسرانه سراسر کشور از 12 بهمن کارشان را شروع کرده‌اند و تا 22 بهمن برپا است.
دبیرکل انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ‌به مزیت‌های نمایشگاه انقلاب در مدارس پرداخت و افزود: این نمایشگاه‌ها دارای سه بخش «دیروز ما»، «امروز ما» و «فردای ما» است و به جریان‌شناسی انقلاب اسلامی از آغاز نهضت انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و دوران پیروزی انقلاب اسلامی و تثبیت و پیشرفت انقلاب اسلامی با تدبیر حکیمانه رهبر انقلاب می‌پردازد.
علامتی با تاکید بر نقش مهم دانش‌آموزان در ایجاد نمایشگاه‌های انقلاب افزود: یکی از ویژگی‌های این نمایشگاه‌ها این است که دانش‌آموزان بیشتر کارها را خودشان انجام داده‌اند.
وی با تاکید بر حضور فعال دانش‌آموزان در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مشارکت دانش‌آموزان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مورد تاکید قرار دارد که در این راستا دانش‌آموزان همانند سال‌های قبل در این مراسم حضوری موثر و فعال دارند.