سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

۳۰ درصد اعتبارات تملک دارایی شهرداری بوشهر پرداخت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۰ درصد اعتبارات تملک دارایی شهرداری بوشهر پرداخت شد

۳۰ درصد اعتبارات تملک دارایی شهرداری بوشهر پرداخت شد

۳۰ درصد اعتبارات تملک دارایی شهرداری بوشهر پرداخت شد

 

شهردار بوشهر گفت: از ۲۷ میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی سرمایه‌ای شهرداری بوشهر ۳۰ درصد آن به میزان ۸ میلیارد ریال پرداخت شد که تلاش می‌شود امسال تمامی اعتبارات این بخش جذب شود.

غلامعلی میگلی‌نژاد در نشست هم‌اندیشی شورایاران محلات شهر بوشهر با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های شهر بوشهر گردشگری است، اظهار داشت: زیرساخت‌های این شهر برای جذب گردشگر بسیار مطلوب است که طرح‌های این حوزه افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه بوشهر ظرفیت تبدیل به قطب گردشگری کشور دارد تصریح کرد: استعدادها و ظرفیت‌های منحصر به‌فرد بوشهر در حوزه گردشگری زمینه این شهر به قطب گردشگری جنوب کشور دارد.

شهردار بوشهر ورزش‌ها و تفریحات دریایی مهم‌ترین ظرفیت جذب گردشگر در شهر بوشهر دانست و افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده این برنامه‌های تفریحی و ورزشی با مشارکت شورایاران بوشهری افزایش می‌یابد.

میگلی‌نژاد با بیان اینکه عملی کردن ظرفیت‌های بوشهر زمینه رشد اقتصادی این شهر را فراهم می‌کند تصریح کرد: رشد اقتصاد محلی مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری بوشهر است که در این راستا طرح‌هایی در دست اجرا است.

وی از اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: روند اجرایی پروژه‌های عمرانی در شهر مطلوب است و این در حالی است که تا اواخراردیبهشت عملیات اجرایی چند پروژه عمران شهری در بوشهر آغاز می‌شود.

شهردار بوشهر تاکید کرد: با در نظر گرفتن کیفیت اجرا پروژه‌های عمران شهری تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

میگلی‌نژاد بااشاره به اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای شهرداری بوشهر خاطر نشان کرد: از 27 میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی سرمایه‌ای شهرداری بوشهر 30 درصد آن به میزان 8میلیارد ریال پرداخت شد که تلاش می‌شود امسال تمامی اعتبارات این بخش جذب شود.

وی افزود: با این اعتبارات فوق العاده ناچیز، با رکود ساخت و ساز در عمران شهری مواجه شدیم که تلاش شد با مشارکت شورای شهر و همکاران در مجموعه شهرداری و با صرفه‌جویی‌های مناسب میزان اعتبارات از سرفصل‌های مختلف بودجه‌ای افزایش دهیم.

شهردار بوشهر با تاکید بر مشارکت بیشتر شورایاران در توسعه عمران محلات بوشهر تصریح کرد: با کمک شورای شهر و شورایاران محلات به‌دنبال رشد، توسعه، پویایی و شادابی شهر بوشهر هستیم.

میگلی‌نژاد شورایاران محلات را به عنوان یک بازوی مناسب در تعامل مناسبی با شورای شهر و شهرداری برای پیشرفت شهر دانست و افزود: نقش شورای شهر و شورا یاران محلات بسیار مهم و تاثیرگذار است به‌گونه‌ای که بدون آنها امکان رفع بخش عمده‌ای از مشکلات حوزه شهری نیست.