جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۳۰۰ پروژه عمران شهری در استان بوشهر اجرا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۰۰ پروژه عمران شهری در استان بوشهر اجرا شد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: توجه به طرح‌های عمران شهری در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است که در این راستا ۳۰۰ پروژه عمران شهری در این استان امسال اجرا شد.

۳۰۰ پروژه عمران شهری در استان بوشهر اجرا شد

 

 سیدمحمدحسن باستی در همایش شهرداران استان بوشهر به میزبانی شهرداری نخل‌تقی با بیان اینکه شهرداران نقش مهم و تاثیرگذاری در  رضایت‌مندی شهروندان دارند، اظهار داشت: مردم شهرها هر روز با عملکرد شهرداری‌ها مواجه هستند که در این راستا خدمات مطلوب مورد تاکید است.
وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای 37 شهرداری است، افزود: شهرداری‌ها علاوه بر اعتبارات در حوزه درآمدی از اعتبارات تملک دارایی و ارزش افزوده برخوردار هستند که این مهم سبب تسریع در تکمیل طرح‌های عمران شهری می‌شود.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر  بودجه شهرداری‌های استان بوشهر را 506 میلیارد تومان دانست و گفت: از این میزان اعتبار 316 میلیارد تومان آن بودجه عمران شهری است که در 37 شهرداری این استان هزینه می‌شود.
باستی با اشاره به اجرای 300 پروژه عمرانی در شهرهای 37 گانه استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای اجرای 300 پروژه عمران شهری در استان بوشهر امسال 556 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.
وی با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی شهری بیان کرد: نظارت بر اجرای با کیفیت پروژه‌ها باید مورد توجه شهرداران قرار بگیرد که در این راستا نظارت از دفتر فنی استانداری بوشهر مورد تاکید است.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر  توجه به طرح‌های گردشگری را یک ضرورت دانست و افزود: شهرداران باید از دهکده‌های گردشگری در شهرهای مختلف استان بوشهر در راستای برنامه‌های اشتغال‌زایی و جذب گردشگر بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بهره ببرند.