جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

۳۰۰ تن گوشت منجمد با قیمت مصوب در استان بوشهر توزیع شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۰۰ تن گوشت منجمد با قیمت مصوب در استان بوشهر توزیع شد

۳۰۰ تن گوشت منجمد با قیمت مصوب در استان بوشهر توزیع شد

۳۰۰ تن گوشت منجمد با قیمت مصوب در استان بوشهر توزیع شد

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام بوشهر گفت: برای تامین گوشت مرغ مورد نیاز مسافران و مردم استان بوشهر یک‌ هزار و ۶۰۰ تن گوشت مرغ تامین که تاکنون ۳۰۰ تن آن بر اساس قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار توزیع شد.

سیدحیدر حسینی با بیان اینکه کمبودی در زمینه گوشت قرمز و مرغ در استان بوشهر وجود ندارد اظهار داشت: با تامین گوشت مرغ و قرمز مورد نیاز استان بوشهر در ایام عید کمبودی در هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر وجود ندارد.

وی با بیان اینکه یک‌ هزار و 600 تن گوشت مرغ منجمد در استان بوشهر ذخیره‌سازی شده گفت: برای ایام عید که ایام پرمصرف سال به لحاظ استفاده از گوشت مرغ محسوب می‌شود، یک‌ هزار و 600 تن مرغ خریداری شده و با روش‌های علمی و بهداشتی و تحت نظارت مهندسان کنترل کیفی و دامپزشکان منجمد و ذخیره‌سازی شده است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام بوشهر با بیان اینکه این مرغ‌های منجمد در اختیار فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز عرضه توزیع شده است تصریح کرد: اکنون گوشت مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم بین 4 هزار و 500 تومان تا 5 هزار و 100 تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

حسینی با اشاره به اینکه تاکنون 300 تن گوشت مرغ منجمد عرضه شده است گفت: امسال برای نخستین بار کنسرو مرغ تهیه ودر اختیارمسافران قرار گرفت که استقبال از آن با توجه به جدید بودن این فرآورده مطلوب ارزیابی می‌شود.

وی افزود: گوشت قرمز نیز به صورت منجمد به اندازه درخواست روزانه در اختیار فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز توزیع قرار می‌گیرد.