سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

۳۰۰۰ هکتار اراضی تصرف شده استان بوشهر به بیت‌المال برگردانده شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۰۰۰ هکتار اراضی تصرف شده استان بوشهر به بیت‌المال برگردانده شد

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر گفت: سال گذشته ۳ هزار هکتار از اراضی که توسط افراد سودجو در استان تصرف شده بود، به بیت المال برگشت داده شد.

۳۰۰۰ هکتار اراضی تصرف شده استان بوشهر به بیت‌المال برگردانده شد

 

 علی جمادی در نشست با رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه این استان در شرائط مطلوب امنیتی در ابعاد گوناگون قرار دارد اظهار داشت: با همدلی میان مسئولان دستگاه‌های مختلف با توجه به شرایط خاص استان بوشهر تلاش شده زمینه وقوع جرم کاهش یابد.
وی با بیان اینکه استان بوشهر جزو استان‌های امن کشور به شمار می‌رود تصریح کرد: پیشگیری از وقوع جرم در استان بوشهر در عرصه‌های مختلف مورد توجه قرار دارد که در این راستا پیشگیری از وقوع جرم به عنوان یک فرهنگ تبدیل شده است.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر پیشگیری و نظارت بر حسن اجرای مقررات و رویه‌های اداری  را از وظایف بازرسی دانست و افزود: تعامل میان دستگاه‌های عضو شورای قضایی سبب شده که این استان در حوزه امنیت شاخص‌های برتر داشته باشد.
جمادی از برخورد با پدیده زمین‌خواری در استان بوشهر خبرداد و گفت: سال گذشته 3 هزار هکتار از اراضی که توسط افراد سود جو در استان تصرف شده بود به بیت المال برگشت داده شد.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر هم با اشاره به نقاط قوت و توانمندی‌های استان در حوزه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی تصریح کرد: با تلاش مجموعه نهادهای امنیتی قضایی و اطلاعاتی، استان بوشهر از استانهای امن و با ثبات است.
عباس جمشیدی بر توسعه فرهنگ پیشگیری از وقوع جرم در استان بوشهر تاکید کرد.
وی با آرزوی موفقیت برای غلامحسین کرمی به عنوان مدیرکل جدید بازرسی استان بوشهر  از خدمات  محمد آغاجری قدردانی کرد.