جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

۳۰۰۰ متر مکعب آب روزانه از آب شیرین‌کن بوشهر تولید می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۰۰۰ متر مکعب آب روزانه از آب شیرین‌کن بوشهر تولید می‌شود

مجری پروژه آب شیرین‌کن بوشهر گفت: با وارد مدار شدن فاز نخست پروژه آب شیرین‌کن بوشهر تا ۱۵ مرداد روزانه ۳ هزار متر مکعب آب به شبکه آبرسانی بوشهر تزریق می‌شود.

۳۰۰۰ متر مکعب آب روزانه از آب شیرین‌کن بوشهر تولید می‌شود

 

محمدحسین بهنود با بیان اینکه اکنون این پروژه بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد اظهار داشت: در اجرای این پروژه 420 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده که برای تکمیل این پروژه دو شیفته فعالیت می‌شود.
وی با بیان اینکه ظرفیت آب شیرین‌کن بوشهر روزانه 10 هزار متر مکعب است گفت: در ساخت این تاسیسات از امکانات و تجهیزات پیشرفته استفاده شده است.
مجری پروژه آب شیرین‌کن بوشهر با بیان اینکه نخستین تاسیسات آب شیرین‌کن در استان بوشهر در منطقه کنگان افتتاح شد گفت: این پروژه سال گذشته با ظرفیت 10 هزار متر مکعب وارد مدار شد و اکنون مشترکان آب در شهرستان کنگان از آن بهره‌مند هستند.
بهنود با اشاره به اینکه ساخت آب شیرین‌کن بوشهر بهمن سال 1393 آغاز شد افزود: با روندی که در پیش است نخستین فاز آن 15 مرداد ماه با ظرفیت 3 هزار متر مکعب افتتاح  و تا شهریور ماه تمام طرح تکمیل می‌شود.
وی با اشاره به اجرای خط انتقال آب این تاسیسات افزود: طول خط انتقال 5.7 کیلومتر است که تاکنون 3.7 کیلومتر آن تکمیل و تا دو هفته دیگر این خط آماده بهره‌برداری می‌شود.